Tak zrůdy z ČSSD nám nesou takové hezké poselství: Volební právo a dávky pro cizince a podpora přistěhovalectví, oddlužení cikánů, adopce dětí homosexuály a podpora islámu

V poslední době se i z veřejnoprávních médií dozvídáme řadu překvapivých zpráv o chystaných změnách, např. o chystaném volebním právu pro cizince, o právu cizinců na dávky po pár měsících práce a o jejich právu na slučování rodin, o právu jejich rodinných příslušníků na dávky hned po příjezdu, návrh na oddlužení Romů, odpis pohledávky za dlužné nájemné ,právu homosexuálních párů na adopci dětí z ústavů, tolerance až podpora islámských spolků. a tak si připadám, jako ve zlém snu.

Dienstbier - ŽENA | Foto: krajskelisty.cz

Dienstbier – ŽENA | Foto: krajskelisty.cz

Podle mého názoru, většina alespoň mírně inteligentních voličů již dobře ví, co jsou parlamentní matadoři (jak se povalečům v parlamentních bufetech a restauracích diplomaticky říká) zač. Takže když počty získaných hlasů povážlivě klesají a otázka je, kdo je nahradí a pokud možno za státní peníze? Vzhledem k únavě již 25 let oblbované většiny voličů z „kvality“ české politické scény se s nimi asi nedá počítat. Úspěšná antikampaň medií v eurovolbách, díky které se podařilo odvrátit od účasti celých 82% voličů, ukázala, že na nezávislý (tedy demokratický a tradiční) elektorát se nedá spoléhat a je tedy nutno vytvořit nový, který bude současné vládě zavázán za svůj snadný život v ČR.

Nejrůznější menšiny totiž při nízké účasti občanů ve volbách mohou výrazně ovlivnit výsledky. Kruh se uzavírá, během příštích necelých 3 let se zde díky štědrým dávkám cizincům a nepřizpůsobivým, poskytnutím povolení pro adopce homosexuálům, podpoře muslimům atd. vytvoří široká skupina menšin vděčných této vládě a zejména ČSSD (ze které je ministr Dienstbier, strůjce tohoto maléru), která ji bude volit jednak z vděčnosti a také aby o své dávky nepřišla, kdyby se k vládě dostal někdo jiný. Chytrý plán, jak si zajistit setrvání u moci za naše peníze. Jenže jak z toho ven?

Každý, kdo nejde volbám, potvrzuje správnost tohoto scénáře, každý kdo nevolí jen pojišťuje teplá místa v parlamentu těm, kteří si je rozhodně nezaslouží. Tak mi nezbývá než skončit svou úvahu výzvou: Lidi, podělali jste to v eurovolbách, přemýšlejte trochu nad tím, komu slouží vaše pasivita, skepse a odevzdanost a už tuto chybu nikdy neopakujte. Jde totiž opravdu o hodně. O nás o všechny.

Autor je člen grémia hnutí Úsvit za Středočeský kraj Zdroj: EUportal.cz