Začne šašek bez rodného listu Hussein Obama válku v USA nebo v Evropě?

Kde vzal člověk bez minulosti a bez rodného listu, právo řídit takovou velmoc a okupovat planetu? Na toto téma po svém zvolení zavtipkoval a prohlásil: ,,Oproti fámám, co jste slyšeli, že jsem se narodil v jesličkách… Ve skutečnosti jsem se narodil na Kryptonu a byl jsem sem vyslán, abych zachránil planetu Zemi.“ Kdo je ovšem skutečný Barack Hussein Obama a kdo to ví? Prozatím to vypadá, že to neví nikdo a pokud to někdo ví, nebo věděl, tak byl umlčen. Jen na území USA bylo zahájeno asi dvě desítky soudních sporů o volitelnosti Obamy a jeho falzifikátu rodného listu. Ten byl prokazatelně zpochybněn, že byl upravován a pozměněn.

Obama prosí o banán

Obama prosí o banán

Dodnes Obama nepředložil věrohodný rodný list, ani jasné důkazy o své minulosti. A ten kdo se o to snažil, tak musel nabýt dojmu, že opravdu přilétl z Kryptonu. Jelikož o jeho minulosti jsou jediné důkazy retušované fotky z mládí a svědectví pár vrstevníků, kterým se představil jako zahraniční student. Nedokázal tak nikdy, že je americký občan s americkými rodiči, aby tak splnil základní podmínku prezidenta USA. Jen odhad Obamových výdajů na svou obhajobu je minimálně 1,7 milionu dolarů, což byla částka, kterou Obama zaplatil právnické firmě Perkins Cole.

Ale zapomeňme na jeho útlý věk. Dalo by se pochopit, že v té Keni měl za mlada jiné zájmy a nenapadlo ho, že bude prezidentem USA. Natož pak, že bude potřebovat nějaké dokumenty a rodný list. Jeho existence se tak dá zhruba dokládat od dob studií a to velice zajímavě. Obama zažádal o přijetí na studia jako zahraniční student, obdržel tak druh Fulbrightova stipendia, pro něž výlučně kvalifikovali cizí, nikoliv američtí občané, aby později popřel, že by byl cizinec. V roce 1981 odletěl k pobytu do Pákistánu, kam v té době nikdo s americkým pasem nesměl vstoupit. A tak by se o jeho záhadné minulosti a falešných dokladech dalo dlouze pokračovat. Zvrat nastal v roce 2007, kdy oznámil svou kandidaturu na úřad prezidenta. V tom momentě si najednou vzpomněl, že se narodil na Havaji a svého otce z ministra financí přetvořil v pastevce koz. Vše přešel jedním oznámením k veřejnosti, že došlo k omylu. Andrew Breitbart, publicista, ročník 1969, po svém oznámení, že předloží Washingtonu nemilé důkazy o Obamově minulosti, po večeři v restauraci v Los Angeles náhle zesnul. Nařízená pitva údajně nic neobjevila, ačkoliv po jejím zveřejnění tamější zaměstnanec – photographic technician – zesnul také. A podobných záhad okolo černocha z Kryptonu je neskutečné množství. Komu ovšem stálo za to, podstupovat všechny ty blamáže, aby se neznámý Keňan bez rodného listu, narozený na Havaji, co přilétl z Kryptonu, stal prezidentem?

Všechno to nastartovala americká krize a hrozba nedůvěry americké veřejnosti. Každý, kdo se zajímá o světové dění, tak ví, že prezidenta USA nevolí americký lid, ale Bilderberg. (Ten vznikl v roce 1954, na jeho prvním setkání, ve stejnojmenném hotelu v Nizozemí. Tvoří ho zhruba 100 nejvýznamnějších lidí světa a byl založen rody, které již před tím určovaly světový vývoj a financovaly války.) Bilderberg si tak udělal z USA svou zem, založil OSN a tak se dostal k téměř celosvětové moci.

Amerika jako příklad opravdové demokracie a svobody je už pouze bájný sen. Dvě politické strany, které spolu pro oko voliče bojují, ale v zákulisí jdou ruku v ruce. Bush zklamal a kongres měl 9% důvěru. Amerika postupně upadala do krize a bylo nutné vytáhnout eso z rukávu. Tak přišel Obama a sliboval rychlé ukončení válek a návrat vojáků domů. Sliboval, že zruší dohody NAFTA a GATT. Amerika jásala radostí z opravdové demokracie. Protože koho by to před pár roky napadlo, že se Amerika ve své svobodě dopracuje až k černochovi z Afriky. Konečně tak Američané uvěřili ve změnu. Bohužel netušili, že už v tu dobu jim vědomě lhal. Už tehdy věděl, že bude pouze plnit přání Bilderbergu – Nového světového řádu (anglicko-amerického světového impéria). Neboli je to Britské impérium, přetvářející se do Amerického impéria. Je to stálá snaha o planetární nadvládu.

Abraham Lincoln varoval před těmito bankéři nejen Ameriku, ale celý svět a proto byl podle zasvěcených zavražděn. Citace Lincolna: ,,Síly peněz okrádají národ v době míru a kují proti němu pikle v dobách bídy. Jsou despotičtější než monarchie, povýšenější než despocie, sobečtější než byrokracie. V brzké době vidím blížit se krizi, která mě znepokojuje a způsobuje, že se třesu o bezpečnost své země. Na trůn byly posazeny korporace. Bude následovat doba korupce a finanční moc nad touto zemí. Bude usilovat o to, aby prodloužila svou vládu apely na lidské předsudky, až dokud nebude soustředěno bohatství v rukou hrstky a republika nebude zničena.“ A stalo se, že Wall Street zničila střední třídu. Do vraždy Kennedyho byla Amerika na vzestupu. Pak převzal moc Wall Street a nastala destrukce. Dnešní vláda je nejvíce extrémistickou, co kdy v USA byla. Obama vytvořil celou vládu ze žoldáků Wall Street. Není tam nikdo z průmyslu, obrany, odborů, jen finanční oligarchové a všichni jsou na seznamu Bilderbergu, nebo Trilaterální komise, popřípadě v obojím.

Kennedy byl tak posledním skutečným prezidentem USA. Díky tomu, že bojoval proti federálnímu rezervnímu fondu, válce ve Vietnamu a prosazoval kosmický program, byl oligarchy odstraněn. Obama už je jen loutka v rukou mocných. A dnes se Američané, kteří si nezacpali mozek hamburgery, stydí za svou vládu a prozřelí lidé ve světě se před ní hrozí.

Před zvolením Obamy byla Amerika na pokraji nepokojů a možná i revoluce. Dnes se to opět začíná vařit. Podle některých průzkumů má v USA větší popularitu Putin, než Obama. Ferguson je v ohni, Detroit v bankrotu a nálada z nesplněných slibů se zhoršuje. 70 miliónů Američanů je na potravinových lístcích a Obama zbrojí a válčí. Fema má připravené plastové rakve po statisících v celé zemi, armáda má díky novému zákonu možnost zasáhnout proti obyvatelstvu a všechno se to žene k jednomu konci.

Pánům oligarchům se začíná situace stále více vymykat. Jejich touhy přerostly mimo hranice nasytnosti. FED nás zasypal bezcennými dolary a východ řekl dost. Vznikl Brics, který jim vzkázal – tak si obchodujte, ale bez nás, nebo za naše. To je ovšem pro USA katastrofa. Potřebuje východní suroviny a na výrobě je také závislá. Ono takový Rus je zvyklí na horké chvíle a umí přežít s minimem. Zkuste ovšem někdo říct běžnému Američanovi, že se na pár let uskromní pro blaho země. To raději vládě odsouhlasí válku na Ukrajině, protože stejně ani neví kde to je. Nechci dehonestovat americký národ, ale bohužel se tak v posledních dobách projevil.

Poslední výplod mocných a snaha o záchranu dolaru bylo uzavření hranic mezi Evropou a Ruskem. Destabilizovat Rusko a stáhnout evropský trh pouze na svou stranu. Bohužel pro nás je Evropská unie zbídačelý spolek v rukou Bilderbergu a poslouchá jak Čínský školáček. Odměnou nám tak bude krize, která pokud tyhle nesmyslné sankce neskončí, nás může dostat na dno. A naši národní uklidňovatelé s tím nenadělají lautr nic. Paradox pak je, že ani Ameriku to nezachrání, protože s chudým se těžko obchoduje. Od něho se dá sice levně nakupovat, ale těžko se mu prodává.

Obama tak bude stále v těžké situaci a úkoly má jasné. Bude se tedy za každou cenu snažit vyprovokovat Putina k nějaké chybě, aby měl omluvu k válce. Zatím k tomu vše připravuje. Na Slovensku už cvičí američtí žoldáci a chystá se velké cvičení NATO. To vše teď, co nejrychleji, než vyhasnou boje na Ukrajině a zmizí tak možnosti.

Americkému národu nepřeju v žádném případě nic špatného, ale je to právě jen on, který může Evropu a svět zachránit od války. Jedině americká revoluce by mohla zastavit Obamu v boji jinde.

Bohužel může i Obama včasným zahájením války v Evropě, odvrátit americkou revoluci.

Zdroj: Blog autora