Ukrajinská armáda střílela ve víře, že střílí na Putinův TU 214 a trefila malajský MH 17

Považuji za komické, že všichni experti a superexperti na cokoli a především na sestřelování civilních letadel píšící do západních mainstreamových médií okamžitě vyloučili možnost, že MH17 sestřelila některá ze složek ozbrojených sil, které provádí takzvanou antiteroristickou operaci (lepší název je genocidu ruskojazyčného obyvatelstva na východě Ukrajiny). Proto se hledají všemožné absurdní logické kombinace, jak by bylo možné, aby MH17 sestřelili tzv. separatisté. Provádí se hádky, zda měli, či neměli BUK (nyní se tajemně ztratil třeba do tajemného hradu v Karpatech).
Malaysian Airlines
Spekuluje se o tom, že tzv. separatisté sestřelili letadlo v 6 kilometrech, ale ptám se – KDE je seriózní informační zdroj, že toto sestřelené letadlo skutečně bylo sestřeleno v 6 kilometrech? Co se týká veškerých oficiálních informačních zdrojů z Kyjeva, poskytují v případě podobných problémů téměř 100% nepravdivých nebo částečně nepravdivých informací.

Proč nemohla střílet Ukrajinská armáda? Ukrajinská armáda prokazatelně BUKy měla a byly v dobu letu MH17 aktivní. Proč se nebere jako nejpravděpodobnější alternativa ta skutečně nejpravděpodobnější? Ona je totiž nepohodlná. Pro západ je tato alternativa nepohodlná.

Proč nemohlo střílet některé z letadel, která byla v blízkosti MH17? Spoléhá se na obecně rozšířenou lež, že SU 25 může jen do 7 km výšky? Ale maximálně dosažitelná výška SU 25 je 14 600 m zde. Nebo proto, že pan Ziegler napsal v blogu, že pilot SU25 tvrdil, že to nejde? A měl ten pilot modernizovanou verzi SU25M s novým zbraňovým systémem (od r 2001, Ukrajina jich vlastní pravděpodobně 24 zde).

Takže moje nejpravděpodonější verze sestřelu MH 17 – došlo k záměně Boeing 777 s TU 214. Obrysy letadel jsou prakticky totožné a zespodu jsou obě letadla bílá. A piloti SU 25 viděli letadlo zespodu. Střílel SU 25. Ukrajinská armáda střílela ve víře, že střílí na Putinův TU 214 a trefila MH 17. Při „vzorné“ koordinaci mezi ukrajinskými armádními složkami (natož koordinace armáda – civilní řízení letového provozu) to považuji za zcela reálné.

Zdroj: ePortal.cz