Islámský stát: Vraždy a teror podle vzoru Mohammeda

Brutální, bez jakéhokoliv soucitu, tak lze charakterizovat vraždu amerického novináře, kterou spáchali bojovníci islámského státu. A opět vyskakují čeští islamisté a kolaboranti z řad sluníčkářu a multikulturalistů, kteří volají, že islám za to nemůže. Islám možná ne, ale zakladatel islámu Mohammed ano. Islámský stát, celým názvem (ISIL nebo též ISIS) se snaží zavádět islám podle tradice proroka Mohameda, která je zachycena v raných islámských sbírkách Mohamedových výroků a životopisů. S tím, jak roste rozhořčení obyvatel Evropy a USA z toho, co se děje na území pod kontrolou islámského státu, tak se začínají ozývat někteří evropští muslimové a snaží se praktiky islámského státu bagatelizovat.

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

Je to ovšem schizofrenní postoj – na jedné straně „odsuzují“ islámský stát, ale náboženské texty z kterých ideologové islámského státu čerpají naopak označují za neměnné a trvalé příkazy a vzor nejlepšího chování pro muslimy. Osobně mám pocit, že prostě jejich prohlášení jsou někdy znakem jejich vnitřní rozpolcenosti a někdy jen snahou vypadat přijatelně pro naši společnost.

Islámský stát v Iráku mučí a vraždí, nutí násilím k islámu a bojuje proti tzv. odpadlíkům od islámu (šíitští muslimové, nepraktikující muslimové). Přitom ovšem v tom všem se inspirují samotným zakladatelem islámu Mohammedem a jeho druhy. Ti také mučili, vraždili, bojovali proti „odpadlíkům“ od islámu a nutili lidi násilím k přijetí islámu. To vše je zaznamenáno ve sbírkách Mohamedových výroků (Sahih Buchari, Sahih Muslim a další) a jeho životopisech (například Ibn Ishak).

Jak jsem napsal a doložil důkazy ve svých knihách Islám a islamismus v České republice a Ježíš Kristus a islám, v české muslimské komunitě působící islámští extremisté hlásají právě tu netolerantní podobu islámu, z které se zrodil i islámský stát v Sýrii a Iráku. Také ukazuji, jak se umí čeští muslimové přetvařovat a mezi sebou hlásají netoleranci a na venek se tváří jako tolerance sama.

Vraždu amerického novináře Wrighta Foleyho spáchal maskovaný muslim hovořící s britským přízvukem. Ano, v řadách bojovníků islámského státu působí tisíce muslimů původem z Anglie, Francie, Německa, Polska a hovoří se i o Češích. Jen počkejte, až se začnou vracet zpět. To pak bude teprve pravý islám v Evropě …

Ale islám za nic nemůže, že? Tedy více muslimských přistěhovalců, jak si přejí z Bruselu mnozí čeští podnikatelé apod. Což ovšem znamená více násilí, vražd, nenávisti a nebezpečí pro nás ostatní … Ale koho to zajímá, že? Teplice a jejich postupná islamizace jsou toho důkazem. Peníze a volební hlasy islamistů totiž nesmrdí …

nacisislam.jpg

isil3.jpg

isil2.jpg

isil.jpg

Zdroj: Blog autora