USA a EU souhlasí s Hamásem: Přejí si vymazání Izraele z mapy světa

Od 7. století dobývali muslimové jednu zemi za druhou a dostali se až do jižní Francie. Někteří se domnívají, že to bylo mečem, jiní tvrdí, že misijní činností islámských obchodníků. Islámští džihádisté od Afriky po Blízký východ napovídají, jak to tehdy bylo. Šíří teror a barbarské metody. Muže vraždí a ženy unášejí. Svou brutalitou překvapili i vůdce islámských teroristů z Hisb´allahu Nasrallaha, který je označil za „nebezpečné monstrum.“ Navíc tvrdí, že postupují podle příkazů islámské náboženské knihy, koránu.
Muslim

Civilizovaný svět chrání před většími hrůzami prastarý nešvar mezi muslimy: nejednota a rozhádanost. Nelze si představit, co by se dělo, kdyby se spojili džihádisté sunnitů a šiítů v jednu armádu. Jejich vzájemná nesmiřitelná nenávist je výhodou pro civilizaci. Nositel Nobelovy ceny za mír z roku 1986 Elie Wiesel označil konflikt mezi islámskými teroristy z Hamásu a Izraelem za „střet barbarství s civilizací.“

Místo, aby ukončili veškerou pomoc islámskému teroristickému režimu v Gaze, uvažují Britové a Američané o zastavení dodávek zbraní do Izraele. Podle průzkumu se 62 % Britů domnívá, že izraelská vláda spáchala svou obrannou operací v Gaze „válečný zločin“ (Times of Israel, 15.8.14). Pokrytectví politiků nezná hranic. Hamás může provést cokoli, ostřelovat Izrael, unášet a zabít Izraelce, vyhrožovat zničením izraelského státu, a stále zůstává „oblíbencem“ západních zemí. Označili sice tento islámský režim za teroristický, ale stále tam dodávají peníze a potraviny, prý „ve jménu ochrany palestinských Arabů“, jejichž životy Hamás veřejně pohrdá.

Islámští zločinci ostřelují izraelská města raketami a nezajímá je, zda někoho připraví o život. Ale Izraeli se přikazuje, kam mohou v odvetě udeřit a kam ne. Kdyby Američané a Britové brali ohled na německé civilisty v Drážďanech, pokračovala by válka možná ještě několik let. Těch 35 000 mrtvých německých civilistů v Drážďanech byla daň za zločineckou politiku nacistického režimu. USA i EU zavádí sankce proti Rusku s plným vědomím, že utrpí škodu také nevinní civilisté nebo firmy. Proč nepostupují tyto subjekty stejně důrazně proti islámskému teroristickému režimu v Gaze? Napadá mě jen jedna odpověď: protože souhlasí s programem Hamásu, tzn. se zničením Izraele. U Britů bych to chápal, ti nakonec bránili vzniku Izraele ze všech sil. Ale proč se nepokusí Američané odstavit Hamás od moci nenásilnými prostředky?

Hamás má stejný cíl jako islámští džihádité v Sýrii a Iráku: ustavit na území židovského státu islámský chalífát. V Iráku se v posledních dnech tomu USA snaží zabránit bombardováním pozic islámských džihádistů. V Gaze jim Hamás až tak moc nevadí? Možná má pravdu senátorský kandidát za New York Bruce Blakeman, který označil prezidenta Obamu a ministra Kerryho za „krajní proarabské levičáky.“ Hamás má být podle Blakemana „vyhnán a zničen, jinak nebude mír.“ Deníku Wall Street Journal Blakeman řekl: „Jsem hrdý na to, že jsem Republikán, jsem Žid a jsem na to hrdý. Budu-li zvolen, budu bojovat za Izrael.“

V New Yorku žije 1,7 milionu Židů, kteří mají hluboké historické, rodinné a kulturní spojení s Izraelem.

Zdroj: ePortal.cz