Stále je dost volů co tomu věří, ale naštěstí prokyjevských žvástů a protiruské hysterie dnes bohudík ubývá…

Nedá se říci, že nějak přehnaně rychle, ale přece. Nicméně, je s podivem, že stále jsou lidé, kteří Kyjevu skočí na každý špek, byť by byl sebepitomější.Tím posledním je samozřejmě víkendový výmysl o tom, co všechno vezou ony bílé, „agresivní“ kamióny ven z Ukrajiny.Těch hloupostí na téma, co a jak vezou tam, bylo již dost, ale pravdou je, že některých lidí se drží jako hovno košile. Hitem bylo, že některé ty vozy jsou „poloprázdné“, přičemž autoři zcela zapomněli na fakt, že nosnost kamiónu je udávaná v tunách a nikoli metrech krychlových a že prostě materiály s vyšší měrnou hmotností nelze kamión naložit „až na půdu“.

Realita na Kafkách: ČT Hovna

Realita na Kafkách: ČT Hovna

Zcela opominut byl také fakt, že vypravit takovou kolonu nákladních vozů musel být docela výživný logistický úkol, protože, samozřejmě, nebylo vše nakládáno na stejném místě. A zatímco soukromý dopravce by si zajistil plné vytížení kamionu, zde o to vůbec nešlo.

Šlo o to vypravit konvoj co nejrychleji a pokud někdo tvrdí, že v tom byl také propagandistický záměr, tak nemusí mít nepravdu. Jistě, čím více vozů, tím větší dopad na média a veřejnost, konvojů patnácti vozů s odstupem jednoho týdne by si málokdo všiml.

A abychom již s těmi kamiony skončili, tak řekli už Ukrajinci, jaký jejich „zbrojní zázrak“ byl jim ukraden a odtransportován do Ruska?

Zvláště komické je toto tvrzení tváří tvář faktu,  že se zcela nepochybně jedná o území ovládané separatisty a proč by tedy ten odvoz Rusko organizovalo jako „s bubnem na zajíce“, když ho mohlo provést jedním nebo několika vozy již dávno?

To vše a mnohé jiné zcela bezchybně ilustruje myšlenkovou slabost prokyjevských publicistů, kteří jsou od samého počátku ochotni se zesměšňovat tím, že budou bez jakéhokoli rozumu opakovat každou kravinu, která z Kyjeva přijde.

Pravdou je ale to, že jim v tom,a to naprosto „skvěle“ sekunduje především Česká televize. A ono nejde ani říci, že sekunduje. Ona ČT a její propagandisticko-manipulační oddělení to v podstatě začaly.

Myslím, že s tímto druhem propagandy mají obrovské zkušenosti tzv. „velínoví vzbouřenci“, kteří již před skoro patnácti lety dokázali zcela ilegální obsazení budov České televize vydávat za „boj za svobodu slova“.

A jak ta „svoboda slova“ vypadá, tak to nám během těch patnácti let předvedli mnohokráte. Například z naprosto stejné líhně jakou byla podpora Majdanu, byla rok předtím podpora „Karla“ v prezidentské volbě.

Kdyby voliči měli volit podle toho, co viděli a slyšeli v ČT, tak by „Karel“ dostal asi tak 80% všech hlasů a hladce by s Milošem vymetl parket. Jenomže, lidé stále mají svůj názor a falšování voleb není u nás ještě zvykem.

Ale kdo ví, možná tato iracionální prokyjevská myšlenková skupina u nás v budoucnosti opravdu zvítězí a budeme v Orwelově světě.

Ve světě, kdy se násilné převzetí moci, nedodržení právě podepsaných dohod, poslanci před hlavněmi samopalů, upalování občanů před zraky veřejnosti a bombardování vlastního obyvatelstva stane standardem jednání.

Díkybohu to ale tak nevypadá a jak jsem uvedl v úvodu, těch lživých žvástů ubývá. Ony neubývají ani tak v absolutním počtu, protože lidí, kteří tato stanoviska zastávají je stále poměrně dost.

Ony ubývají relativně. V poměru ke stále stejnému počtu prokyjevských autorů je dnes daleko více autorů, kteří zastávají stanoviska rozumu a pravdy. A taková stanoviska již předem nákazu prokyjevským blábolem vylučují.

Zdroj: Blog autora