Soudruh Jakub Janda a jeho think-tank Evropské hodnoty, za peníze nejen z EU, šíří tyto nehorázné lži a Goebbelsovou

Delší dobu pozoruji aktivity think-tanku Evropské hodnoty. To je takový spolek, který za evropské peníze propaguje zhůvěřilosti, které se na nás z Brusele řinou. Naposledy mne zaujal jejich komentář s názvem Koho chce Česko jako šéfa evropské diplomacie? V duchu eurohujerského přístupu k problémům Ukrajiny lžou až se jim od huby práší.

Jakub Janda

Jakub Janda soudruh z think-tanku Evropské hodnoty

Napsali: Evropa stojí tváří v tvář pokračující ruské agresi na Ukrajinu. Po okupaci a anexi ukrajinského Krymu Kreml svými lidmi a zbraněmi tyranizuje východ Ukrajiny. Již tuto sobotu se nejdůležitější evropští státníci sjedou na mimořádný summit, aby vybrali člověka do čela unijní diplomacie – vysokého představitele pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku. Vzhledem k strategické důležitosti této volby by měla probíhat živá politická debata, koho chtějí koaliční strany a kdo je favoritem stran opozičních. Jak to tak u přístupu českých politiků k libovolně důležitým evropským tématům přímo ovlivňujících Česko bývá, realita je skutečně tristní. A ptají se: Která česká politická strana podporuje Italku Mogherini, která je kritizována za přílišnou náklonnost k Putinovi? Jak tlačí premiér polského ministra zahraničí Radka Sikorského, pokud je stále favoritem celé vlády? Pokud je ten zablokován evropskými socialisty pro své protiruské postoje, komu česká vláda dá hlas pak? Které z dalších diskutovaných jmen je pro Česko více a který méně přijatelný? Jak se vláda staví k bulharské kandidátce Georgievě? Koho Česko podporuje na pozici předsedy Evropské rady? Jednal premiér s opozicí o svém vyjednávání, když tato volba ovlivní Česko na dalších pět let?

Vidím to tak, že pánové z vedení think-tanku jsou zaraženi v eurořiti, že už jim málem nekoukají ani boty. A za větu  „Kreml svými lidmi a zbraněmi tyranizuje východ Ukrajiny“  by zasloužili ocenit Goebbelsovou plaketou. Jak napsal můj přítel: Kdo platí europropagandu našich eurohujerských eurosvazáků z think-tanku Evropské hodnoty? Platí si ji snad Jakub Janda a spol. ze svého? Samozřejmě, že ne. Hradí ji snad soukromí sponzoři? Nikoli. Platí ji snad jejich sympatizanti? Také ne.

Pokud chcete vidět afektovaného soudruha Jandu z Evropských hodnot, tak se podívejte na toto: Integrace s Evropskou unií. Varování: Jeho projev je jen pro silné žaludky. Svazáci z 50. let by při pohledu na jeho výkon bledli závistí a páchali by sebevraždy pro svou nicotnost…

Jejich demagogii financujeme my všichni, neboť naprostá většina jejich činnosti (v roce 2013 téměř 85 %) je financována z veřejných rozpočtů, respektive přímo z peněz Evropské unie. A i to jsou peníze, které napřed do Bruselu pošleme. A co za to jako veřejnost dostáváme? Jednostrannou eurohujerskou propagandu, válečné ukrajinské štvaní a urážky názorových oponentů. To je obzvláště zajímavé, neboť na jejich webových stránkách se můžeme dočíst, že: „Think-tank Evropské hodnoty je nevládní instituce, která prosazuje zvyšování politické kultury v České republice i na evropské úrovni.“ A k tomu financování jednou větou. To se nám to hoduje, když to jiní platí.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno | Titulek redakční

2eh.jpg