Soudruzi, to Rusko prostě rozdrtíme!

To by tak hrálo, aby naše revoluce nezvítězila. Putin je agresor, říkali to v TV, tak to musí být pravda. Ruský agent prostě neprojde! Nějak mi není jasné, co chce vlastně Kyjev ostřelováním východní Ukrajiny dosáhnout… To si politici myslí, že když nechají bombardovat civilisty, domy a nemocnice, že je východ začne milovat? Čím více je budou bombardovat, tím více je budou utvrzovat v přesvědčení, že nechtějí být pod diktaturou Kyjeva. Tím více přibude separatistů…

Štětinatý - Ošípaný

Štětinatý – Ošípaný

Ale co tam po takových úvahách, u srdíčka mě dnes zahřála bombastická vojenská prohlídka v Kyjevě. To byla podívaná, to byla akce! Tak se na ně musí, ukázat jím sílu!… Jenom je trochu divné, že nejsou peníze na jídlo pro vojáky, na energie, neteče teplá voda a Ukrajina je před bankrotem… Naštěstí ty moje dotěrné myšlenky zahnal prezident Porošenko, který slíbil v přepočtu přes 60 miliard korun na přezbrojení ukrajinské armády v příštích třech letech. Jupí, 3x sláva!

Vždyť Trojský kůň v podobě ruského humanitárního konvoje nebral ohledy na nic, prorazil závory a podnikl invazi na ukrajinské území. Humanitární invaze! No fuj, že se nestydí. To kdyby použili humanitární bombardování, to by byla jiná věc… a celý svět by jim tleskal. Naštěstí ukrajinská armáda část konvoje hrdinně rozstřílela. Jenom škoda, že nepřinesla žádný důkaz. Ale když je válka, tak se na nějaké detaily (důkazy a oběti) nehledí. Když se kácí les, létají třísky. A Máňa z hospody mi říkala, že to potvrdili i v televizi. Copak by lhali?

Sláva i EU a jejím sankcím! To určitě rozdrtí nepřítele. Sice má Putin podporu 86% obyvatelstva, ale když nebudou mít nivu, motory a jablka z EU, tak se zcela jistě položí. Cha cha, ještě uvidí pacholkové, jak jsme jim to nandali! Jenom to záludné Švýcarsko se odmítlo sankcí účastnit… a taky Jižní Amerika, Čína, Finsko, Srbsko, Maďarsko, atd. No a co, kašlat na ně. Jsou to zrádci! My ostatní přiložíme ruku k dílu a prapory revoluce rozvineme po celé zemi. Naše pěst zasáhne a rozmetá vládu tyrana.

My zardousíme vládu zločinu! (Jen která to vlastně je?)

Zdroj: Blog autorky