Obama je největší agresor světa, takže „Agresor Putin, mírotvůrce Obama a kremrofil Zeman“ jsou jen lživé nálepky havloidních novinářských deviantů

čera jsem se dočetl z pera pana Marjanoviče, že na Hradě sedí kremlofil a dopustil se „zemanozrady“, neboť na rozdíl od prezidenta Zemana pan Marjanovič spolu s reportéry má důkazy o ruské invazi na Ukrajinu. Co na tom, že žádnou invazi desítek tisíc vojáků a příslušné vojenské techniky satelity a ani nikdo jiný nezaznamenal. Na Ukrajině je (zatím) příměří a to zřejmě některým lidem vadí nejvíce. Komentář pana Marjanoviče mi připadá, jako špatné PR prezidenta Obamy, který mmo jiné 3. září v Estonsku tvrdil, že současné počínání Moskvy v ukrajinské krizi je „bezprecedentní napadení suverénního státu, které porušuje veškeré mezinárodní dohody a podkopává mezinárodní pořádek“……. „Obrana Pobaltí je stejně důležitá jako obrana Londýna nebo Paříže,“ uvedl Obama. „Pokud se ptáte, kdo vám přijde na pomoc, tak je to NATO v čele se Spojenými státy,“ dodal nakonec.

Terorista Hussein Obama

Terorista Hussein Obama

Takže kdo tu chce válku a proč – o tom se nesmí psát:

Krizi na Ukrajině nevyprovokoval Putin, protože ta vznikla kombinací kroků Evropské unie ve snaze o  rozšiřování jejího vlivu na východ a machinacemi amerických neokonzervativců, které znamenaly změnu postoje Obamy k Putinovi. Ukrajinští neonacisté získali v nové ukrajinské vládě čtyři ministerstva, ale o tom se nepíše. Nepíše se o tom, že zájem o Ukrajinu je i díky bohatým ložiskům břidlicového plynu na jejím území. Krakování břidlic by pro investory z USA a EU znamenalo jednak zlatý důl, zejména pak konec ruské dominance dodávek zemního plynu do střední a východní Evropy. Nepíše se o tom, že viceprezident USA Joe Biden požadoval, aby prezident Janukovyč stáhl 21. února z Majdanu policii. To pak otevřelo cestu pro ozbrojené neonacistické milice a pro americkou podporu převratu.  Tři měsíce nato byl do představenstva správní rady největší ukrajinské plynařské firmy Burisma Holdings jmenován syn viceprezidenta Hunter Biden, což je zcela bezprecedentní. Nepíše se o tom, že dalším, kdo byl do představenstva jmenován, je Devon Archer, bývalý poradce v prezidentské kampani Johna Kerryho v roce 2004.

Nepíše se o tom, že v prosinci 2013 Victoria Nuland, náměstkyně ministra zahraničí USA připomněla lídrům ukrajinského byznysu, že Spojené státy již investovaly do svých „evropských cílů“ 5 miliard dolarů. Nepíše se o tom, jak se náměstkyně Nuland a senátor John McCain osobně angažovali v centru dění únorového převratu v Kyjevě. Nepíše se o tom, komu a proč vadila předchozí spolupráce Obama – Putin, kdy ve chvíli, kdy byl rozkaz na bombardování Sýrie na spadnutí a nepochybně by nastartoval i válku s Íránem to byl právě Putin, kdo hrozící konflikt vyřešil dohodou o tom, že se Sýrie vzdá svých chemických zbraní. Nepíše se o snahách USA o změny režimů v Iráku, Sýrii nebo Íránu a jeho bankrotu. O tom, že USA byly a jsou před bankrotem, potřebují posílit dolar, oslabit krakováním břidlic na Ukrajině ruskou dominanci v dodávkách plynu pro Evropu. Nepíše se o tom, proč USA jsou najednou „kritické“ k Izraeli, proč jsou najednou z Palestinců, kteří střílejí ze škol a nemocnic rakety na civilní obyvatele Izraele „oběti“ a proč se podporují sionistické nálady ve světě.

Protože světu vyhovuje, že je Izrael „zaměstnán“ Palestinci a libanonským Hizballáhem. Pokračování spolupráce Obamy s Putinem by oslabilo silnou pozici Izraele jako klíčového arbitra americké zahraniční politiky na Blízkém východě a tak američtí zastánci tvrdé linie na Ukrajině dostali Obamu kam chtěli. Mimo jiné potřebovali Putina odstavit od jeho spolupráce při řešení nesnadných zahraničních problémů, jakými jsou Sýrie nebo Írán, protože ty chtějí američané řešit „po svém“. USA nikdy, s výjimkou napadení Pearl Harboru Japonci, na svém území neválčily, ale 70 let se po celém světě zapojují do válečných konfliktů, nebo je podporují. USA jsou nejzadluženější zemí světa a nejúčinnějším způsobem, jak se dluhů zbavit, je válka. Americká media spustila masivní protiputinovskou hysterii, na kterou Obama „musel slyšet“. Tuto hysterii převzala media evropská a tak jí podlehli i politici Evropy. A najednou jsou ve slepé uličce. O tom všem se nepíše, smí se psát jen o agresorovi Pitinovi.EU si dělala ambice být protiváhou USA a zatím se chová jako jeden ze států jejich unie.

Sankce dopadly především na EU, NATO nemá šanci se vojensky postavit Rusku a jeho 5 000 mužů „elitních jednotek“ v Polsku vyznívá spíše směšně, i když to nepochybně vyvolá reakci Ruska. A o to zejména jde. Dav na Majdanu, ovládaný z USA si zcela slepě naběhl na sliby EU o blahobytu, který Ukrajinu čeká po připojení. Stejně, jako kdysi naši občané uvěřili báchorkám expremiera Špidly o tom, jak si královsky budou naši senioři užívat své důchody ve Španělsku po našem vstupu do EU. Dnes politici EU připravují zřejmě novodobé „humanitární bombardování“ civilistů, jako kdysi v Srbsku. Jako „důkaz“ o invazi Ruska slouží mediím fotografie pěti tanků na území Ukrajiny, které má ve výzbroji údajně pouze ruská armáda. Jenže invaze se nerealizuje prostřednictvím pár desítek vojáků, či pěti tanků. O tom, že ukrajinská armáda bombarduje vlastní civilní obyvatelstvo, se mlčí.

Nejsem fanda Putina ani rusofil, naopak, ale o invazi v pravém smyslu tohoto slova chybí důkazy. O té americké je důkazů plno. Vnímám, že se hledá záminka k rozpoutání mezinárodního válečného konfliktu. Vnímám fakt, že dosavadní sankce měly negativní dopad zejména na EU. Vnímám i fakt, že ke stávajícímu příměří na Ukrajině nedopomohly žádné sankce, ale Putin a to bez ohledu na sankce. Prezident Miloš Zeman nedávno řekl: „Nejsem přesvědčen, že sankce a protisankce mohou vést k uklidnění rusko-ukrajinského konfliktu. Naopak mohou konflikt eskalovat.“ Poukázal na to, že sankce dopadají negativně zejména na EU, její obyvatele, firmy. Poukázal na nebezpěčí toho, že stupňování sankcí může vyvolat mezinárodní válečný konflikt. Rusko varuje: Na nové sankce EU budeme reagovat. Přesně o to ale Obamovi, Merkelové a spol jde. Aby měli důvod k vojenské intervenci, přestože to byli právě oni, kteří tuhle hysterii a šílenství vyvolali. Před dvěma lety začali evropští a zejména holandští bankéři přesvědčovat ruské ekonomické špičky k přesunu jejich kont do Evropy a zejména Holandska s tím, že tam budou bezpečná a nikdo je nebude danit. Klíčoví hráči ruské ekonomiky tomuto vábení podlehli a tak byla následně snadno jejich „evropská“ bankovní konta zmrazena v rámci sankcí, nadiktovaných USA. Takže dnešní situaci na Ukrajině a protiputinovskou hysterii nikdo dlouhododobě a plánovaně nepřipravoval? To, že v sestřeleném letadle nad Ukrajinou byla většina holanďanů, je ale jen náhoda.

Pro připomenutí: Američané 3. července 1988 sestřelili íránské civilní letadlo na lince IR655. Zahynulo všech 290 lidí na palubě. Dvě rakety odpálil křižník Vincennes, který se ve chvíli odpálení raket pohyboval v íránských výsostných vodách, což bylo jasné porušení mezinárodního práva.Iráčané tehdy pod vedením Saddáma Husajna již několik let ničili tankery s íránskou ropou a Chomejního náboženský režim v Teheránu jim oplácel stejně. V Perském zálivu, odkud tankery vozí čtvrtinu světové spotřeby ropy, se ale angažovaly i USA – na Husajnově straně, kterého o 15 let později svrhly a de facto poslaly na šibenici. (Ostatně, i Usama Bin Ladin byl kdysi kámošem USA). Íránské letadlo bylo tehdy USA sestřeleno v rámci realizace jejich mocenských cílů. Dodnes USA nepřiznaly vinu, neomluvily se. Naopak, posádka Vincennesu byla po návratu z blízkovýchodní mise na základnu v San Diegu vyznamenána, velitel protivzdušné jednotky lodi Scott Lustig dostal Pochvalnou medaili (Commendation Medal) za „hrdinné počínání“, kapitán Rogers byl v roce 1990 vyznamenán Záslužnou legií (Legion of Merit) a příští rok odešel se ctí do penze. Vyznamenání za vraždu 290 civilistů. Ale za sestřelení malajsijského letadla MH17 prý může Putin. Toto vše jsou, na rozdíl od Obamova tvrzení o invazi Ruska na Ukrajinu, doložitelná fakta. Fakta o té americké, ne ruské agresi.

Podle švédského ministra zahraničí prý asi nemáme rozvědku, když chce prezident Zeman důkazy o ruské přítomnosti na východě Ukrajiny. Zemanozrada, na Hradě sedí kremlofil, nabušil do klávesnice novinář Marjanovič. A co tak kremlofilského Zeman spáchal? Dovolil si odmítnout diktát zaslepených politiků EU, papouškujících slova Merkelové a Obamy. Chce důkazy, nechce sankce a nechce válku, stejně tak, jako ji nechtějí obyvatelé naší republiky, za které se postavil. Bylo by dobré, pokud by těm zaslepeným kritikům Putina a následně Zemana došlo, že po té válce sami volají. Jsem hrdý na to, že se té protiruské hysteri postavil právě náš prezident. To, že varuje před nebezpečím válečného konfliktu není „kremloidnost“ ale nutnost pojmenovat věci pravým jménem a postavit se stávající proválečné hysterii.

V Evropě (a nejen jí) se připravuje válečný konflikt. Ještě je čas toto šílenství zastavit, nebo ty bomby budou padat na nás i díky tomu, že nám Obama z bezpečí Bílého domu bude „pomáhat“, aby zachránil dolar a ekonomiku USA. A lidé v Evropě se pak budou zabíjet navzájem kvůli půlce chleba.

Zdroj: Blog autora