Zastavme vymývání mozků našich dětí islamistickou propagandou o mírumilovnosti islámu

Před časem mě rozpálil doběla projekt nazvaný ,,Muslimové očima českého školáka,, A ještě více mne naštvalo, že celá tahle nechutná propaganda islámu se děje pod záštitou Ministerstva školství! Nelenila jsem a našla si stránky tohoto projektu. V sekci ,,napsali o nás,, je pár superlativních názorů v tom smyslu, jak je přínosné pro naši mládež dozvědět se o islámu pravdu nezkreslenou médii, či xenofobními názory většinové společnosti. Jenže nejen z jejich stránek, ale i z rozhovorů s pár kantory, kteří měli tu možnost se přednášky zúčastnit, vím, že se jedná o naprosto nevyvážený pohled.

Islámské prase zabilo na ulici britského vojáka

Islámské prase zabilo na ulici britského vojáka

Vše je zaměřeno na přesvědčování dětí, že Islám je náboženství mírumilovné, že muslimské ženy nejsou v žádném případě nuceny se zahalovat, nýbrž tak činí dobrovolně a dokonce v souladu z módou. Násilí páchané ve jménu Aláha je naprosto pominuto, a pakliže nějaké zvídavé dítko položí otázku na toto téma je odbyto tvrzením, že jde jen o pomlouvačnou kampaň médii a xenofobních nepřátel islámu. Je nabíledni, že v rámci své soudničkářské kampaně dětem nečtou příkazy proroka Mohameda o stínání hlav a podřezávání nevěřících.

Jsem zděšena z toho, že něco takového se mohlo do našich škol vůbec dostat! Školství, minimálně to základní a střední by mělo bát prosto jakéhokoliv ovlivňování dětí ať už církevního či politického! Jsou ve věku, kdy jsou přístupny přejmout názory jiných, pakliže se tito tváří jako autority a nechat se zmanipulovat velmi snadno. Na druhou stranu dnešní děti jsou na netu schopny si vygooglovat prakticky cokoli a záběry vraždících muslimů jsou na netu dosti běžné pokud víte, kde je hledat.

Přesto, nebo právě proto si myslím, že tento projekt je velmi nebezpečný a jako takový by měl bát okamžitě zakázán. Nebo snad chcete aby se z našich dětí stali bojovníci džihádu?!

Islám podle mého názoru je ideologie velmi zrůdná a v našich zemích nemá co dělat. Muslimská komunita u nás se neustále rozrůstá a s ní i drzost muslimů. Stačí navštívit Teplice. Rozebírat tady šátkovou aféru paní Šabatové je zbytečné, článku na toto téma již bylo dost.

Nicméně si uvědomme, že šátky to začíná a šáriou končí. Pokud s mým názorem souhlasíte je možno připojit podpis pod petici

Zdroj: Blog autorky