Kdo je primátor Prahy? Hudeček, Blbeček, Syreček? Nebo jak se To vůbec jmenuje?

Zahájení kampaně TOP09 bylo úplně nejvíc. Vědět to tak v neděli Vašík, hned bychom věděli o čem se bude mluvit. Prognóza mumlavého předsedy o výsledku nad 50% byla přebita vystoupením olomouckého exota, který se při tom otřel o Brno i Ostravu. Pravil: „Pokud si kdokoliv v České republice myslí, že Česká republika se může dostat na evropskou úroveň rozvinutím Brna, Ostravy, Břeclavi nebo Krnova, tak je na velkém omylu. Pouze podpora centra, pouze podpora hlavního města a pouze samotná podpora nás obyvatel Prahy může být tím jediným nástrojem, jak se dostat na evropskou úroveň ve všech ukazatelích, ve kterých bychom si přáli,“ prohlásil Hudeček.
Hudeček
Podle výrazu za ním stojícího Kalouska, musely na něj jít mrákoty. Vždycky jsem si to myslel, ale dnes už to vím. Je to vůl. Ze spousty reakcí jsem vybral jednu od hejmana Haška. „Musel jsem si vzpomenout na nepříliš úspěšný český film Ještě větší blbec, než jsme doufali…Slovy TOP 09 Víc, než si myslíte,“ reagoval Hašek a pokračoval: „Tomáši Hudečku, Česká republika opravdu není jen hlavní město Praha s jejími tunely na veřejné finance. Ne nadarmo naši předci rozdělovali víno do kategorií dá sa, nedá sa, dá sa svařit a dá sa Pražakom (po dnešku Hudečkovi).“

„Chudák Praha. Mít v čele města někoho jako je pan Hudeček, tak se stydím. Taková kombinace neznalosti, neschopnosti a drzosti se jen tak nenajde. A to už jsem v politice potkal ledajaké hochštaplery,“ přidal se Haškův stranický kolega Jeroným Tejc. Tož asi tak. I socan může mít pravdu.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno | Titulek redakční