Koho by měl v nadcházejících volbách volit pravicový vlastenec?

Za pár týdnů budou u nás opět volby. Do místních zastupitelství a části senátu. Vlastenecky orientovaný volič je tedy postaven před otázku, koho tentokrát volit. Dilema je to o to složitější, že tradiční konzervativní a pravicové strany se již zcela přetransformovaly na „výstavní skříň pravdy a láska“ a jsou tedy na úrovni extremistické levice. Začněme tedy výčtem, koho určitě nevolit. Nebudu se zmiňovat výčtem oficiálních levicových stran. Jako jsou CSSD, Zelení atd. Ty pravicový volič dobře zná a volit je nepůjde. Na koho je potřeba si dát pozor, jsou tzv. „pravicové strany“.

Mach - Bartoš

TOP 09 – je údajnou „konzervativní stranou“, tedy podle názoru mediálního establishmentu ovládaného pravdou a láskou. S pravicí přirozeně nemá nic společného a určitě ji NEVOLTE.

ODS – v minulosti snad bývala pravicovou stranou, dnes je však zcela pod kuratelou pravdoláskařských předáků a levicových extremistů, kterým jsou zájmy pravicových ( a nejenom těch) Čechů zcela lhostejné.

Připomeňme mi zaštiťovatele Gay pochodů Prague pride, kteří vedou pražské kandidátky Svobodu a Černochovou (Praha 2). Propagovatele „neziskového sektoru“ A. Bellu (Praha 3) a další výtečníky. Z jejich prohlášení a politických postojů by se zdálo, že primární cílovou skupinou voličů pro dnešní ODS jsou vietnamští kriminálníci, „veselí“ gayové a „aktivističtí“ neziskovkáři. To znamená NEVOLIT! Výjimkou snad mohou být zbytky pravicových starostů v ODS jako třeba v Teplicích, na Hluboké, či v Milevsku. Těm lze hlas bez rozpaků znovu dát.

KDU- CSL – se asi úplně zbláznila. Například v Praze kandiduje v koalici se Zelenými. Co může mít údajně křesťanská strana společného s agresivně protikřesťanskou extremistickou stranou Zelených je mi opravdu záhadou. Proto říkám NEVOLIT!

Kdo nám tedy pro pravicové voliče zůstal a jak se mají rozhodnout?

Pokud je pro vás nejdůležitější ekonomická stránka věci. Pak lze doporučit Svobodné P. Macha. Musíte si ale uvědomit, že jejich postoje v otázkách společenských jsou často velmi extrémně liberální, nicméně pochválit je lze určitě za rozumný přístup k ukrajinské občanské válce. Také máte slušnou šanci, že se dostane do zastupitelstev a jistě budou svěží vítr.

Pokud je pro Vás nejdůležitější otázka společenských hodnot, pak lze doporučit Národní demokracii Ne-Bruselu. To je vlastenecky orientovaná strana, Nicméně její ekonomický program je poněkud „úsměvný“ a to nechci použít slova „hloupý“. Ale skutečnost, že pravdoláskařský establishment se snaží tuto stranu a jejího předsedu opakovaně dehonestovat, mě vede k závěru, že by za volbu možná stála. Je na čase ukázat současnému establismentu jasně odmítavé gesto.

Přirozeně, pokud bydlíte někde na vesnici, nebo malém městě, tak tyhle úvahy nepotřebujete číst. Sami víte nejlépe, kdo je kdo… Ostatně sami víte nejlépe, co je pro vás dobré. To platí ostatně vždy a všude!

Zdroj: ePortal.cz