Tak tohle havloidní banda prasečkářů opravdu přepískla

loading...

Sankce proti Rusku eskalovaly po sestřelení malajsijského letadla. Stále ale nevíme, kdo to udělal. Nebo naopak víme moc dobře…!? V Hong Kongu skutečně bojují za svobodu, ale naše pravdoláskaře to nezajímá… Od sestřelení letu Malaysian Airlines na Ukrajině již uběhla pěkná řádka týdnů. Tehdy „Západ“ reagoval obviněním Ruska a vyhlášením nových ekonomických sankcí. Oficiální establishment nám sliboval důkazy potvrzující ruskou účast na tomto ohavném zločinu. Čas ale plyne a oficiální místa na Ukrajině, v Londýně, Bruselu. Praze mlčí. Je to mrazivé mlčení. Dává nám tušit, že vše bylo jinak a skutečným viníkem bude asi někdo úplně jiný. Konkrétně ukrajinská junta.

Havloidní Bimbas

Havloidní Bimbas

Proč by Češi měli bojovat za východ Ukrajiny, když sami Ukrajinci za něj bojovat nechtějí?

Zeptáte-li se běžného Ukrajince (a je jich v ČR dost). Zda by šel bojovat na východ země, odpoví vám NE. Jako důvod uvede, že nebude bojovat proti vlastním lidem a také nebude chtít podporovat „židovské oligarchy a nacisty“, co prý rozkradli a zbídačili Ukrajinu. Ukrajinci jsou tradiční antisemité a představa, že dlouhodobě bude fungovat vláda, kde se její předáci jmenují Kolomojski, Porošenko, či Pinčuk je velmi nepravděpodobná. Přirozeně si musíme klást otázku, proč by za východní Ukrajinu měli bojovat Češi. Vždyť místním je zcela lhostejné, zda východ země chce zůstat s nimi či se připojit k Rusku.

Sankce podporují vesměs pouze parazité, kteří žijí ze státu. Oni sami ale na Ukrajinu bojovat nepůjdou!

Když se podíváme na seznam hlavních podporovatelů sankcí u nás, pak jistě bez překvapení zjistíme, že jsou to vesměs lidé, co mají příjmy především z veřejných zdrojů. Téměř nikdo z nich není člověkem skutečné práce. Jejich doména jsou státní platy, granty, dotace, neziskovky a rozpočtové organizace. Proč se například p. Kocáb a p. Schwarzenberg nerozhodnou vzít nějakou část svého majetku a poslat ho na Ukrajinu jako dar? Po nás ostatních to ale chtějí! Proč se pravdoláskařští „umělci“ nepřihlašují jako dobrovolníci do banderovských oddílů Azov a nejedou bojovat na Ukrajinu? Česko vojáky by tam ale klidně poslali.

Je to celé typicky pravdoláskařské. Samé lhaní, pokrytectví a cynismus. A ještě zcela jednoznačně proti zájmům naší země. Je čas jim to dát najevo!

loading...

Vedle ukrajinského puče můžeme dnes sledovat skutečně spontánní demonstrace za svobodu v Hong Kongu. S největší pravděpodobností proti demonstrátorům čínská vláda tvrdě zasáhne ale naší „pravdo lásce“ to bude úplně fuk….nějaký mrtvý Číňan v Hong Kongu je vůbec nevzrušuje…

Zdroj: ePortal.cz

loading...