Takto se vypořádal pražský kandidát do Senátu se svým havloidním rivalem

loading...

Pane Lásko, nedělejte ze sebe šaška a nelžete. Nejsem přecitlivělý, ale naskočila mi husí kůže, když jsem se dozvěděl, že v rámci bezpáteřní kampaně píšete, že: „Pavel Žáček okupuje Prahu 5 a 13 více jak dvěstěpadesáti megaboardy“. Já nikoho neokupuji a toto slovo použité ve vztahu ke mně mi přijde více než ubohé. Pro Vaši informaci: k venkovní prezentaci využívám 53 ks velkoplošných plakátů ve třech velikostech (žádný megaboard). A 53 skutečně není více než 250. Pokud si nejste jistý, klidně se někoho zeptejte.

Pavel Žáček

Pavel Žáček

Vaše vyjádření potvrzují fakt, že poslední, nejtvrdší fáze kampaně odhalují podstatu osobnosti každého kandidáta. Vy jste se svými výroky zaútočil na nejnižší lidské pudy, závist, nepřejícnost, a policejním okem konspirujete, kdo že za tím vším může stát, a jak je to všechno placené. Všechny tyto praktiky jsou mi cizí.

Já oproti Vám celý život hájím hodnoty, jako je svoboda, čest a slušnost. Hájil jsem je v době revoluce, když jsem vyhlašoval stávku na fakultě, hájil jsem je i později při práci, když jsem odstraňoval zbytky komunistické totality. Vždy jsem – možná naivně – věřil a prosazoval, že pravda a láska zvítězí. Za celý svůj život je to dnes poprvé, kdy doufám, že ”Láska (s velkým L) nezvítězí”!

Zdroj: eportal.cz | Autor je kandidátem do Senátu

loading...