Mafie jménem Evropská unie. Žijeme dnes v žaláři evropských národů v tvrdé totalitě policejněbyrokratického státu

Mám zlost. Mám zlost na EU, protože nám nařizuje jako diktátor a mám zlost na média, že drží ústa a přihlížejí, jak i jim EU vysloveně kecá do práce. Začalo to nenápadně, řízenou propagandou v televizi před referendem, která nenaznačovala žádné zasahování organizace do zákonů členských států. Teď můžeme kvůli EU počítat s přílivem desítek tisíc přistěhovalců, kteří zatíží již zatížený sociální systém. A to není vše. V roce 2003, pamatuji si to jako včera, ačkoli jsem neměl ani právo volit, začala televizní kampaň, která propagovala Evropskou unii. Ta kampaň byla jednoznačná: EU je super a díky EU jsou třeba Fisnké firmy známé po celém světě a Irsko již nestrádá. To každého laika přimělo volit „ano“ a my jsme se v roce 2004 dostali do skvělé organizace s názvem Evropská unie.

Ilustrační snímek - EU cesta do pekel

Ilustrační snímek – EU cesta do pekel

A fakticky začalo to bezvadně. Začaly se sypat peníze výměnou jen za pár zavřených fabrik z důvodů vývozových kvót, docela výhodný obchod, tedy aspoň podle ekonomů a politických představitelů, kteří v tu dobu měli rozhovory v televizi. A tak jsme, i přes ty kvóty a mnoho nových norem, mlčeli a mlčeli. Pak se objevila první krize – Řecká povinnost států Eurozóny dotovat zemi na pokraji bankrotu miliardami ze státního rozpočtu a první hlasité projevy proti EU byly na světě. Bylo je však potřeba patřičně umlčovat.

Takže euroskeptici nebyli zváni do televizí na rozhovory a články, které by mohly „poškodit dobré jméno organizace“ byly omezeny. Jenže ta pravá krize pomalu ale jistě vzrůstá již desítky let. Je to krize, která způsobí konec světa, jak ho nyní známe. Minimálně změní Evropu. Jsou to kvóty a normy pro imigrační záležitosti.
EU chce přerozdělovat uprchlíky z Itálie. Mimochodem, víte, že před pár dny tisíce Italů vyšlo na protest proti imigraci? Že ne? Česká média vám totiž informace takového typu nikdy nezveřejní. Stejně tak probíhaly protesty ve Francii, kdy muslimové v ulicích celé dny vypalovali obchody a hlásali rasistická a nenávistná hesla, než byli umírněně rozehnáni.

Rakousko je jedna z mála, ne snad jediná země, která proti těmto příkazům bojuje. Co vám média neřeknou, je, že Rakousko nechce integrovat imigranty sociálně a ani ve vysokých počtech. Za oba tyto body, které jsou v rozporu se smlouvou, je chce EU žalovat. Ano, žalovat Rakousko za to, že chce chránit své občany od přistěhovalců, kteří nechtějí pracovat, jen zemi obsadit, jak aspoň hlásají jejich nejvyšší představitelé a spisy.

Mezitím v českých televizních pořadech žádné slovo o této diktatuře. Nic se nedozvíte z mainstreamu a dokonce i ta ostatní média mají strach a nepublikují to nikterak hromadně. Naopak. V reklamách běží nová ropaganda EU o tom, jak díky penězům z Evropských fondů mohou další vědci pracovat na plný úvazek v novém centru. To je sice hezké, ale když to centrum bude za 30 let vypáleno islámem, je asi zbytečné přemýšlet nad jeho výhodností.

EU zkrátka není organizace, která by chtěla nějak pomáhat. Napovídají to extrémě vysoké platy všech jejich představitelů, které jim platíme my, daňoví poplatníci. Výměnou za to dostáváme nadiktováno, kolik imigrantů přijímat, jak co pěstovat, kolik toho vyvážet a odnášíme za EU všechna její špatná ekonomická rozhodnutí. EU je nevýhodná diktátorská organizace, která si důvěru jen a pouze kupuje a tím pádem je potřeba se jí zbavit.

Zdroj: Blog autora