Norsko zavádí vulgární pornografii do učebnic základních škol

Rodiče v norském městě Trondheime jsou rozzuřeni učebnicí pro první ročník základní školy, kterou dostaly jejich děti. Učebnice obsahuje „omalovánky“ mužů, žen a děti se zvýrazněnými pohlavními orgány. Z této „učebnice“ se mají norské děti učit abecedu a zároveň i projít sexuální výchovou, či spíše revolucí. Pro všechny rejpaly, zdrojem informace je slovenský web zde. Zde jsou některé z „omalovánek“ z dané učebnice:

Obrázek ukrývá písmeno G jako gjemsel. Autorem je Henriflette.

gjakogiemsel.jpg

Obrázek ukrývá písmeno E jako slon (elefant) nebo erekce (ereksjon). Autorem je Henriflette.

ejakoelefanterekce.jpg

Obrázek ukrývá písmeno H jako halling nebo-li lidový tanec. Autorem je Henriflette.

hjakohalling.jpg

Obrázek ukrývá písmeno N jako Nicholas. Autorem je Henriflette.

njakonicholas.jpg

Rodiče rozzlobila nejen tato vulgarita, například močící muž do chobotu slona, ale i reakce ministra školství Torbjorna Roe Isakena. Ten v rozhovoru pro media řekl, že „to jen my dospěli, reagujeme negativně, protože myslíme jinak než děti“. Podle slovenského portálu pluska.sk se rodiče proti školnímu programu vzbouřili a odmítli nechat děti pracovat s takovouto „učebnicí“.

Co je alarmující je fakt, že norský ministr Torbjorna Roe Isakena není žádný levicový politik, ale ministr za konzervativní stranu. Po britských konzervativcích vedených Cameronem, kteří otevřeně horují pro šíření islámu v Anglii, se ukazuje, že i norští konzervativci se snaží být progresivnější a levicovější než neomarxistické feministky.

Teď jen zbývá čekat, kdo první se v České republice bude inspirovat tímto norským příkladem a zavede ho do školních osnov. Možná by se podle těchto  „modernistů“ měly děti v první třídě seznámit i s přínosem homosexuality, pedofilie, BDSM a dalších sexuálních praktik …

Jak se zdá, tak norska vláda na jedne straně podporuje multikulturalismus a příliv muslimských přistěhovalců, ale na druhé straně se snaží morálně zničit zbytky morálky a studu již v malých dětech. Přitom patří Norsko k zemím s nejsilnějším antisemitismem v dnešní Evropě, takže na údajně židovské spknuti s cílem zničit morálku bílych evropanů, tuto nechutnost nikdo svádět nemůže …

Zdroj: Blog autora