Případ romských mačetářů je fraška. Z jejich obhájkyně Samkové je mi zle!

Zdroj: ePortal.cz | Když někdo z majority napadne Roma, je to hned rasistický podtext. Když cikáni napadnou někoho z majority mačetou a dalším předmětem, tak to není ani rasistický podtext a dokonce ani prý nechtěli zabíjet. Je tahle logika opravdu normální?

Tento případ je ze strany obhájců opravdová fraška. Na co se paní obhájkyně Samková vymlouvá a na co poukazuje je k smíchu. Pojďme se spolu na to podívat.

Domnívá se, že by se mělo přestat mluvit o mačetovém útoku. A to proto, že byla použita „jen“ jedna mačeta. Od kolika mačet by si tento případ tedy zasloužil toto pojmenování „vážená“ obhájkyně?

Úmysl vraždy tam skutečně nebyl. Takže vlastně kluci se šli kamarádit a místo podání ruky omylem sekli oběti mačetou a dalším tupým předmětem. Taky se mi to stává často…

Obhajoba je postavena i na tom, že útočníci do baru ty zbraně nepřinesli. Inu asi je měli u sebe hosti a podali jim je, aby to bylo fér. Nicméně je zvláštní, že policie pak u útočníků při domovní prohlídce, podobné zbraně našla.

Je mi z toho zle. Parta cikánů vpadne do baru, málem zabijí hosty, ale mele se o tom, že zbraně nenesli, mele se o tom, že je nechtěli zabít…Doufám, že soud bude stejně nemilosrdný, jako byli oni při sekání mačetou do těl hostů…

Zdroj.