Platíte si svině z daní, aby Vám likvidovaly životy. Úřady v Česku jsou jako Gestapo. Čtěte o likvidaci živnostnice, jen proto, že úředníci mají tu moc

Před pár dny jsme zaznamenali neuvěřitelnou událost. Jistá paní Kadlecová provozovala v obci Přepychy ve Východních Čechách malou drogerii. Jednou si potřebovala odskočit a obchod pohlídal její syn. Zrovna ale přišla kontrola z ministrestva práce a sociálních věcí, kde vládne ministryně s příznačným jménem Marksová (Marxová). Ta zjistila ten děsivý zločin, že si matka dovolí krátce vykořisťovat svého syna a udělila milé paní Kadlecové pokutu ve výši 250 000 kč. Paní Kadlecová proto drogerii zavřela a bude se nyní o záměrně likvidační pokutu soudit.EU_Nazi-e1375855203957

To by bohužel v současné přebyrokratizované EU a ČR, kde vládnou extremistické feministky a další podobní exoti, nebylo zas tak nic divného. Dějí se i mnohem horší věci. Děsivá je jiná věc. Té nebohé paní se proti zvůli arogantních byrokratů NIKDO z tzv. pravicových politiků nezastal ani jedním slovem.

Když pominu TOP 09, která je pravicová pouze ve fantazii pravdoláskařských médií a jinak je to neomarxistická strana ovládaná pravdoláskařskými politiky, kde se obyčejný Čech nenávidí a pohrdá se jím, tak třeba KDU a ODS by to napadnout mohlo. Jenže, to narážíme na zásadním problém těchto stran: Nemají ve vedení žádné pravicové politiky a tak jim do nějaká malé české podnikatelky přece „nic není“.

KDU- ČSL je konzervativní strana již pouze podle názvu. Jednoho by zajímalo, proč má vlastně to slovo křestanská v názvu strany, když prosazuje neomarxistckou politickou agendu EU. Předseda Bělohrádek raději bude mudrlovat o podpoře „proevropské agendy“….Sice se to stalo v kraji, kde má KDU solidní voličskou základnu, ale zájmy Bruselu jsou přece důležitější!

Ještě trapnější je ODS. Kde je pan Fiala? Proč se té nebohé paní ohnivě nezastal a neukázal, že o pravicové voliče opět stojí? Ono to k němu do jeho pohodlné kanceláře asi neproniklo….
Kde je první místopředseda ODS Zahradil? Jistě, on bojuje za práva Vietnamců a nějaká nebohá česká podnikatelka ho přece nezajímá… Kde jsou poslanci ODS? Prosím nerušit!!! Pracují na předloze zákona umožnující adopci dětí homosexuálními devianty a nějaká matka- žena a její problémy s úřady je nanejvíš obtěžuje…možná by ještě navrhnuli, aby jí úřady její dítě odebraly a daly ho do nějaké homorodiny k adopci…

Jen by se jeden mohl ptát, proč asi ODS má 7 procent hlasů, když mívala 30 procent…. Hlasy vietnamských drogových dealerů a homopárů se k těm 30 procentů určitě zpátky nedostane. Že to někoho v ODS nenapadne….?!

Zdroj: ePortal.cz