Konečně to někdo o Pussy Riot řekl zcela natvrdo… A není překvapení, že to byl právě Miloš

A byl to kupodivu zrovna náš prezident. Použil přitom pár tvrdších výrazů, což si ale zcela určitě předem dobře rozmyslel a připravil. Nevím, jestli přitom shlédl tuto sérii fotografií, myslím si že ano. Ten odkaz jsme si vypůjčil zblogu přítela Petra Paulczynského, který s ním sklízí velký úspěch. Na těch fotkách nazí členové skupiny Pussy Riot, podle mého názoru, nesouloží, nýbrž tuto bohulibou činnost pouze markýrují, aby osvětově působili na přítomné děti. Ostatně, ani na tom proslulém kousku s mraženým (opravdu mraženým???) kuřetem nebylo vůbec nic špatného. Šlo pouze o osvětový kousek pro mladé ženy a nastávající maminky. Ty totiž, jak zde nedávno uvedla jedna blogerka, mají strach, jak se tím malým otvorem procpe dětská hlavička a členka Pussy Rito jim to s kuřetem předvedla naživo. 

Kundy a prý že né

Kundy a prý že né

No, a protože těm exhibicionistkám stále nikdo nevěnoval žádoucí pozornost, tak to zkusili v chrámu páně a do neměli dělat.  Tady už ta exhibice ale nebyla zdarma a tak si ji musely odpracovat.

Nevyloudil jsem z Internetu ani náhodou záznam Milošova dnešního interview, ale jedním si jsem docela jist. I ti pomalu chápavější snad již, díky prezidentu Zemanovi, pochopili, že při procesu s těmito „domácími mazlíčky“ (tak slovo Pussy přeložil jeden naiva) zcela určitě nešlo o porušení principů demokracie, ale o její naplnění.

V každé fungující demokracii jsou totiž nejen svobody, ale i povinnosti a také hranice, které nelze beztrestně překračovat. Nejsem sice sociálním demokratem a asi nikdy nebudu, ale přesto Ti Miloši tyknu. Bravo, udělal jsi to dobře a za cenu prskání pár zpozdilců jsi poučil celý národ.

Zdroj: Blog autora