Ruské vzbouřené kundy urážejí Zemana za podpory České televize a sračkometařů z havloidních médií

A kdo by se divil, že prskají? Vždyť je to zcela přirozené, pro pravdu se přece každý nejvíc zlobí. To známe z vlastní zkušenosti. Není nic horšího než zloději říci, že je zloděj, povětrné flundře, že je povětrnou a podobně. Ostatně, prskání Havlistů na jakoukoli pravdivou zmínku o našem „velikánovi“ je již zcela proslulé a jejich zamlčování základních faktů už legendární. Každý si prostě musí ten svůj kus slávy nějak zasloužit. Bude to už asi nějakých padesát let, co se v Západním Německu konal soud s příslušníky APO (Außerparlamentarische Opposition . mimoparlamentární opozice) a jeden z obžalovaných si před soudem stáhl kalhoty a…

Vzbouřené ruské kundy

Vzbouřené ruské kundy

A vykonal přesně to, co se v podřepu obvykle dělá a velmi se tím proslavil. Už ani netuším, jak se jmenoval, on už teď, pokud je vůbec naživu, bude tak okolo 70 let a vida, dokonce cizinec, který tam žil pouhý rok a půl si ten jeho „hrdinný“ čin pamatuje.

A přesně to je to kuře v kundě. Souložit, to s prominutím umí každý blbec a ani těch, co to dělají na veřejnosti, není málo. Jedna učitelka se tak se svým zletilým žákem docela proslavila. Ale kuře v oněch místech, to je jako to hovno u toho soudu v Německu. To se pamatuje.

Pravdou ale je, že Miloš moc nestudoval, spíše vařil z vody. Špatná výslovnost klíčového slova, zmatek v textu oné slavné písně atd. Ale hraje to roli? Prezident Zeman přece není úplný idiot, a když něco dělá, tak ví proč. A proč tedy udělal tuto „ostudu“ o které předem věděl, že to ostuda bude?

Občas je totiž nutné nějakým ostřejším slovem vzbudit pozornost publika, aby se podřimující obyvatelstvo probudilo z letargie. Bohužel, prezident Zeman vzbudil spíše vášně nežli přemýšlivý rozum. A to je velká škoda.
On nám totiž, svým přemýšlivým rozumem, chtěl sdělit podstatu té současné, ale již pár let trvající ostré propagandy vůči Rusku, které se USA stále snaží oslabit. A nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že ten současný vývoj na Ukrajině je asi jen pouhou odvetou za akce Rusů v Sýrii.

Putin tam na poslední chvíli zabránil americkému bombardování a militaristy v Bílém Domě to nesmírně rozlítilo. Tak krásně rozjetá další akce, jako korálky náhrdelníku si USA navlékají na šňůrku země, kde už „mírotvorně“ zasáhly a najednou prdlajz matko Ubu. Akce v Sýrii je v troskách, ba dokonce „mezi půlkami“.

A když se stratég zamyslí, tak vždy na něco přijde. A Ukrajina se přímo sama nabízela. Tak rozháranou a zbědovanou zemi aby člověk v Evropě pohledal. A vzbudit vášně bylo tak snadné. Ale každá akce musí mít i svůj plán B.
Budu vypeskován, ale řeknu to znovu. Já nepovažuji za nereálné, že let KAL007 se do kurzu odchýlil záměrně. Navigační technika té doby byla již opravdu značně vyspělá. A udělal to proto, aby Sověty donutil prozradit, které jejich radarové stanice na Dálném Východě jsou opravdu schopny bojového nasazení.

A plán B? No, kdyby byla smůla a to letadlo nám Sověti sestřelili, tak budeme mít v ruce velký klacek na SSSR. Celé světové veřejné mínění bude proti nim a my budeme „za bukem“ v klidu, suchu a teplíčku.

A jakou souvislost to má s Ukrajinou? Oni ti plánovači opravdu nejdou žádní blbci. Oni asi nepočítali, že jim jen tak spadne do rukou Krym a s ním celá Ukrajina a oni budou na UA-RF hranici dělat na Putina dlouhý nos.

Ale přesně věděli, že tyto jejich akce vzbudí u Rusů takové protiakce, za které budou moci Rusko a Putina peskovat, uvalovat sankce a všemožně toho propagandisticky využívat. A právě humbuk se skupinou Pussy Riot byla před dvěma roky jedním z prvních kamínků té novodobé protiruské sankční hysterie.

Zdroj: Blog autora