Zeman: O Pussy Riot vám nabídnu důkaz pravdy, pokud máte odvahu ho uveřejnit (+ 18 let)

Pošlete členkám Pussy Riot pozdrav od patriarchálního blbečka. Tak reagoval prezident Miloš Zeman na kritiku od dvou členek tohoto ruského uskupení, které právě použily uvedený nelichotivý termín vůči české hlavě státu. ParlamentníListy.cz jako jediné nyní reakci českého prezidenta přinášejí. Takto informoval zmíněný server o pozravu Zemana Vzbouřeným kundám z Ruska. Redakce iMagazinu …bezpolitickekorektnosti.cz se k ParlamentnímListům.cz přidává a přináší Vám veškerý explicitní obsah na který Miloš Zeman upozornil. Ne jak zmíněný server, který včera přinesl jen odkazy, ale přímo důkazy.

Kundy a prý že né - Fotka díky, které nám google zablokoval kampaně

Kundy a prý že né – Fotka díky, které nám google zablokoval kampaně

My už můžeme. Díky jedné fotce Vznouřených kund, jak souložily v muzeu, nám Google zablokoval zobrazovaní reklam, jelikož byly podle nich ty fotky nepřípustné, ač se s takovýma kundama třebo fotila i Hilery Cilnton a jsou nositelky ceny Václava Havla, který byl obdobně zvrácený, ale raději souložil s chlapečky, jak uvedl disident Wolf, který Havla osobně a blízce znal.

„Dobře, mohu vám nabídnout důkaz pravdy, ale obávám se, že nebudete mít odvahu ho uveřejnit. Dostal jsem právě dnes (rozhovor se uskutečnil v pátek) sérii fotografií, které dokumentují Pussy Riot. Máte-li odvahu, a každý skutečný novinář by měl mít odvahu, jako američtí novináři při aféře Watergate, pak jim pošlete od patriarchálního blbečka pozdrav, který bude obsahovat sérii asi deseti fotografií z jejich bohulibé činnosti. Myslím si, že víte, o čem mluvím…“ řekl prezident Zeman pro ParlamentníListy.cz

Následující obsah není vhodný pro osoby mladší 18ti let, dle zákona:

Video přímo z akce:

Fotogalerie: Tak tímto si vysloužily Cenu Václava Havla…