Na jakých drogách jede havloid Mejstřík? Byl někdy při smyslech či příčetný?

Už dlouho jsem o bývalém studentském vůdci a exsenátorovi Martinu Mejstříkovi neslyšel. Netušil jsem však, že mu život v ústraní tolik vlezl na mozek. V čerstvém rozhovoru pro Aktuálně.cz se nechal slyšet, že se „chce dožít dne, kdy budou Klaus a Zeman odsouzeni za to, jak 25 let řídili naši zemi“. Mejstřík tak přemýšlí naprosto stejně jako všichni ti „obyčejní lidé“, kteří se domnívají, že za všechno zlé může někdo druhý. Ano, lidé v České republik se občas vraždí, okrádají a podvádějí mezi sebou. Bohužel nežijeme v ideálním světě, protože takový svět neexistuje. Byť se vždy najde někdo, kdo lidem tvrdí, že jim takový skvělý svět dokáže zajistit. Jednou jsou to komunisté, jindy fašisté,levicoví aktivisté, pravdoláskaři atd.

Martin Mejstřík - nebezpečný havloid | Zdroj: ceskatelevize.cz

Martin Mejstřík – nebezpečný havloid | Zdroj: ceskatelevize.cz

Chápu, že Klaus i Zeman vzbuzují emoce. Často s nimi rovněž nesouhlasím. Jeden z nich je mi coby pravičákovi samozřejmě bližší ale jistě nesdílím všechny jeho názory. Jestliže ale někdo zcela veřejně naznačuje, že někdo další je zralý na kriminál, měl by své drzé tvrzení podložit nějakými důkazy, nemyslíte? Podle Mejstříka je v případě Klause oním důkazem amnestie. Dobrá. Ať jde tedy pan Mejstřík na nejbližší policejní okrsek, vezme si sebou ony stohy důkazního materiálu a podá na bývalého prezidenta trestní oznámení.

Vlastně i rozumím tomu, že je bývalý senátor Mejstřík poněkud rozmrzelý z toho, že on coby morální autorita a hrdina revoluce už je nyní tolik let mimo politickou funkci a to „dva protřelí kriminálníci“ ne a ne zmizet z veřejného života. Pan Martin musí být velmi frustrovaný i z toho, že to nevyšlo ani s tím Karlem Schwarzenbergem.

Martin Mejstřík je přece kapacita a místo, aby si užíval slávy v politice, tak řediteluje nějakému rekreačnímu středisku kdesi na Třebíčsku. Vždyť on přece dělal revoluci a měl by za to být do konce života oceňován. Cožpak je tohle funkce pro něj?

A tak se tento malý a nízký člověk rozhodl, že si tak trochu pustí ústa na špacír. Proč se ve snaze na sebe po čase upozornit nepustit do těch, co jsou nejvýš, že? Plivnout si na Klause a Zemana je dnes moderní. Všichni přece dobře víme, že tihle dva vejlupkové mohou za všechno. Za korupci, za špatnou úrodu, za to, že mají dneska holky menší prsa atd. atd atd.

Nezlobte se na mě, ale jestli má být tento hlupáček jednou z tváří 17. listopadu, tak se mi chce….ehm…však víte co…

Zdroj: ePortal.cz