Alrawi přiznal neslučitelnost islámu s naší společnost

Šéf českých muslimů Muneeb Hassan Alrawi v Českém rozhlasu přiznal neslučitelnost islámského práva šaria s českými zákony a řekl, že (zatím) v Čechách a na Moravě se prosazovat nebude. Inu je tu málo muslimů (zatím). Také neopomněl opět obhajovat projevy islámského extremismu v české muslimské komunitě s tím, že vše bylo Lhoťanem zmanipulováno.  Předseda Ústředí muslimských obcí v ČR a Muslimské obce v Brně (taktéž předseda Islámské nadace v Brně) MuneebHassan Alrawi opět nezklamal.

Muneeb Hassan Alrawi

Muneeb Hassan Alrawi

V pořadu Českého rozhlasu Pro a proti dne 21 listopadu 2014 (zvukový záznam zde: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3256111#.VHQvu2h52ZA.facebook ) řekl, že jsem měl záměrně zmanipulovat nahrávku, v niž pan Muneeb Hassan Alrawi káže v brněnské mešitě nenávist vůči nevíře v Alláha (nahrávku vyšetřovala policie vice zde: http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/policie-se-zajima-o-lidra-ceskych-muslimu-v-kazani-udajne-nabadal-k-biti-deti-a-nenavisti–1253436

Záznam nahrávky:

Dále Alrawi tvrdí, že stejně tak byly zmanipulovaný i další podobné nahrávky z brněnské mešity, které byly zveřejněny, a vyšetřovala je policie podrobnosti k nahrávkám zde:
http://brno.idnes.cz/policie-kazani-v-brnenske-mesite-bylo-trestne-je-ale-promlcene-pbq-/brno-zpravy.aspx?c=A120526_1783737_brno-zpravy_bor
Záznam nahrávek je zde:


Alrawi dále řekl, že:
„Tato nahrávka (tj. jeho projevu v brněnské mešitě) byla jasně zmanipulovaná a úmyslně špatně přeložena, tam nebyla nenávist vůči nikomu“ … „on to úmyslně tak jaksi vyložil a všichni to berou“.

Pan Alrawi pro svá tvrzení nemá žádné důkazy, protože jsem prostě nic takového neučinil, kromě toho ten projev si překládal on sám, což v pořadu poté sám přiznal a tak sebe sama usvědčil ze lži. Proč tedy ovšem opakuje neustále v mediích tyto goebbelsovské lži?

Z dob kdy jsem působil v muslimské komunitě v Brně, jsem byl opakovaně svědkem setkání pana Alrawiho s představiteli policie ČR a jeho vychloubání, že udržuje kontakty s pracovníky Bezpečnostní informační služby, kteří výměnou za jeho spolupráci mu dle potřeby pomohou „zahladit“ jakýkoliv problém.

Proto mám obavu z toho, že vyšetřující orgány byly v minulosti v kauzách dotýkajících se kontroverzních projevu pana Alrawiho a hlásání islámského extremismu v muslimské komunitě vystaveny tlaku na to, aby vyšetřování bylo odloženo/uzavřeno a pan Alrawi těchto skutečnosti může využívat k útokům vůči mé osobě a šířeni lží o mé osobě s cílem, aby bagatelizoval očividné projevy islámského extremismu v jím řízených islámských organizací.

Panem Alrawim řízená organizace například vydala i knihu islámského extremisty, kvůli nichž byl zásah v pražských mešitách. Podrobnosti zde:
http://zpravy.idnes.cz/policejni-zasah-uooz-v-mesitach-dnk-/krimi.aspx?c=A140509_175806_krimi_hro

Tím, že jsem upozornil na šíření islámského extremismu v české muslimské komunitě a hlavně organizací vedených panem Alrawim, kteréžto nebylo nejspíše vůbec pod monitorováním Bezpečnostní informační služby, jsem nejen ohrozil zájmy osob šířících v České republice islámský extremismus, ale i vyvolal jejich touhu potom se mi mstít a očerňovat mne a tím nejen bagatelizovat celou věc ale i pokusit se mi pomstít. Důkazy o dvou tvářích lidí jako je pan Alrawi jsem uveřejnil ve své knize Islám a islamismus v České republice a projevy netolerance v české muslimské komunitě jsem uveřejnil v knize Ježíš Kristus a islám.

Inu vidíte? Lhoťan je tak mocný, že manipuluje s českou policií, úřady a donutil je k tomu, že označili projevy v brněnské mešitě za hlásání náboženské nenávisti (viz. Policejní expertiza projevu arabského kazatele a českého překladatele Lukáše Větrovce o židech) … jsme jen zvědav kolik lidí Alrawimu tuto jeho goebbelsovskou propagandu lidově řečeno „žere“?

Alrawi se svými kumpány

 Zdroj: Blog autora