Boj proti drogové kriminalitě avizovaný českou vládou je prý předem odsouzen k neúspěchu. Zde jsou důvody

loading...
Nový vládní projekt boje proti drogám je odsouzen k fiasku. Politicky korektní politika přispěje k dalšímu terorizování etnických Čechů. Drogová kriminalita je v posledních letech u nás na prudkém vzestupu. Pod tlakem zneklidněného veřejného mínění a sousedního Německa vyhlásila česká vláda „rozhodný“ boj drogové kriminalitě. Ten je ale již předem odsouzen k neúspěchu. Proč?

injekce

1) Drogovou kriminalitu v naší zemi již zcela ovládly vietnamské drogové mafie. Nicméně levicová vláda ANO, ČSSD a KDU (ale i parlamentní opozice snad s výjimkou Úsvitu) a hlavně pravdoláskařská média o této skutečnosti zarytě mlčí. Proč? Skutečnost, že ze stotisícové vietnamské menšiny se v ČR mnoho jedinců velmi často živ kriminální činností se jaksi nehodí do politicky korektního vidění světa současného vládnoucího establismentu. Tam se to hemží fantasmagorickými články o „usměvavých vietnamský večerkářích“, „geniálních vietnamských dětech, které vítězí v literárních soutěžích“ a dalšími podobnými nesmysly. Každý, kdo snad poukáže na pravý stav věcí, je okamžitě označován za nacistu, rasistu a xenofoba a je mu vyhrožováno kriminální (ze strany státu) a fysickou (ze strany vietnamských mafií) likvidací. Policie sice mluví zcela otevřeně o vietnamských mafíích, ale vláda tuhle pravdu odmítá slyšet!

Stejně jako odmítá vidět masivní nárůst počtu Vietnamců odsouzených za drogovou kriminalitu.

2) Vietnamci mají silné zastání mezi současným politickým establishmentem. Jednak z důvodu ideologických. Stačí si připomenout jen pár jmen, ktará (ačkoliv pravděpodobně dobře znají skutečný stav věcí) bezskrupulosně vystupují na obranu vietnamských „zájmů“. Současný ministr Dienstbier považoval za normální chodit se dívat do vietnamské (drogové) „centrály“ SAPA, jak se Vietnamcům u nás žije. Předseda TOP 09 Schwarzenberg zase měl starost, zda je vietnamská komunita u nás „spokojená“, první místopředseda ODS Zahradil opakovaně zasedá v porotě miss Vietnam….a jistě by se našli i další. Zaznamenal ale někdo, že by se někdo z těchto multikulturních vykuků zajímal o osudy obětí vietnamského „podnikání“ v ČR. Konkrétně početné rodiny teenaregů a dnes již i dětí školního věku zavislých na drogách, kterým Vietnamci prodávají ve večerkách, tržnicích a bistrech drogy zcela otevřeně a bez jakých koliv problémů. Jen pro informaci ročně zemře v CR na předávkování drogami asi 50 osob a dnes již mají ony drogy většinou od Vietnamců….Stejně tak je nezajímají osudy mladých německých narkomanů, kterým Vietnamci v rámci agresivního drogového marketingu nabízejí drogy podobně jako nějaký obchodní retězec housky… Důvod jejich jednání je hlavně ideologický. Nikým nepohrdá pravdoláskařský politik ať již z ČSSD, ANO, KDU, ODS, či TOP 09 více než etnickým Čechem, nebo Němcem, ačkoliv ho z svých daní živí. Současně mužeme předpokládat, že vietnamské drogové mafie mají na výplatní listině i řadu politiků a úředníků… Vždyť vietnamské zisky z drog dosahují ročně desítek miliard korun….

3) Naprosté selhání médií. Ta se v rámci politické korektnosti a vytváření „multikulturní“ společnosti rozhodla o problematice lhát jako za socialismu. Vietnamská komunita je toho nejlepším příkladem. Média jsou plná „tvrdě pracujících Vietnamců a jejich geniálních dětí“, kteří ovšem existují pouze ve fantazii oněch žurnalistů. Kdežto Vietnamci trápený etnický Čech (Němec) je líčen jako hlupák, rasista, xenofob a fašistický polointeligent. Když se již náhodou rozhodnou o problematice psát, tak se vždy mluví pouze o Češích, kteří vozí drogy do Německa. Ačkoliv německá strana a média zcela jasně hovoří o Vietnamcích a vietnamských mafiích…. Positivní roli zde sice sehrávají alternativní média, ale v nejvíce postižených oblastech to zdaleka nestačí.

loading...

4) Policie má svázané ruce politickou korektností. Když se zaptáte policisty na drogovou problematiku, tak vám odpoví v soukromí jasně. „Odsuňte Vietnamce a je po problému s drogama“. Jenže oficiáně se žádné reálné statistiky nesmí sledovat ani (nedej Bože) zveřejňovat! To by policii média a následne politicky korektní politici pěkně zatopili! Policie proto jen trpně přihlíží, jak se vietnamské mafie rozvíjejí, jak perou peníze v nemovitostech a dalších aktivitách a nedělá de facto nic. Oficiálně totiž problém s vietnamskou kriminalitou neexistuje a tak se ani nemůže řešit. . (čest těm několika odvážným nadšencům z protidrogové centrály, kteří na vzdory okolnostem se snaží vietnamské mafiány stíhat a potírat)

Tento neveselý stav tedy v současné době nemá řešení. Problém s vietnamsku drogovou kriminalitou bude v nejbližších letech masivně narůstat. Je asi jen otázkou času, kdy se dočkáme vietnamských drogových dealerů před školami a kluby a jejich násilné pouliční kriminality. Ostatně řada vietnamských večerek tak funguje již dnes a to zcela otevřeně. Stačí se zajet podívat do nějakého malého českého města (Cheb, Domažlice, Tachov, Hřensko, Znojmo atd atd), či do Prahy 2 (kolem nám. Míru), Prahy 1 (Florenc), Prahy 3, 4, 5, 6, 7…. z pohledu masivního rozmachu vietnamské kriminality (nejen drogové) musíme uznat, že multikulturní společnost je již na obzoru. Je tedy na čase se probrat a situaci začít řešit. Mimo jiné odstavením pravdoláskařských havlistických sil od moci a vlivu. Škod u nás již napáchaly dost.

Zdroj: ePortal.cz
loading...