Otevřená demence havloidů za podpory imbecilů z USA: Zemana je třeba soudit za velezradu a odvolat!

Svými postoji a prohlášeními je totiž zásadně v rozporu se zahraniční politikou Vlády ČR, měl by být pro své proruské postoje obviněn z vlastizrady i velezrady, souzen, odsouzen a odvolán! Pryč s jeho obrazy ve školách! Navíc je to opilec, který „málem“ pozvracel korunovační klenoty, zraněné koleno svádí na nebohého psa, dovolil si znevážit smysluplnost sankcí vůči Rusku, v mediích mluví vulgárně, kritizuje slavnou punkovou kapelu Pussy Riot, která by měla dostat za ojedinělý politický protest, unikátně umělecky vyjádřený souloží těhotných punkerek na veřejnosti Nobelovu cenu. Zeman si dovolil dokonce tu neomalenost, že pozval do České republiky toho agresora Putina! To a tomu podobné na nás soustavně chrlí media v článcích a diskusích, drahou objektivní veřejnoprávní ČT nevyjímaje.

Miloš z Eman

Miloš z Eman

Inu, už je toho v těch mediích tolik, že začínám mít pocit, že to ti soudruzi z USA trochu přepískli, protože ta zaujatost a tendenčnost medií jsou více než patrné. Ten „přirozený a neorganizovaný“ protest formou červených karet, rozeslaných balíky i do Brna, či pískot a „vajíčkovaná“ na Albertově nesly známky čehokoli, jen ne přirozenosti. Bylo to organizováno stejně perfektně, jako byl perfektně zaveden StB dav na Národní třídu 17. listopadu 1989 a tak mohl být zrealizován podvod s názvem „Sametová revoluce“. Havel byl tak silně proamerický nejen tím, že schvaloval „humanitární bombardování“ v režii USA, že mu dnes v USA staví lavičky a odhalují busty. Klaus a Zeman jsou pro své postoje v „nemilosti“.

Protože se ten Zeman se vymkl „režii“., tak se do něj media pustila, na titulkách jsou poutány blogy o neuvěřitelném příběhu Čecha, jež se stydí za to, že je Čech, protože mu ukrajinský švec v USA prý odmítl podat ruku kvůli postoji Zeman k Ukrajině. Když tyhle „opravdové“ příběhy a články čtu, mám slzy v očích. Ne proto, že jsou dojemné, ale proto, kolik lidí téhle masírce mediokracie uvěřilo zcela slepě a našlo si tak „třídního“ nepřítele. Volil jsem Miloše Zemana, ale to mi nebrání, abych jej nekritizoval, když je kritika na místě. Kritizuji to, jak se prezident spolu s první dámou obléká, kritizuji jeho „vtipné“ hlášky před reportérkou v Německu, kdy použije výzvu ke „svaté válce“. Krituzuji jeho vulgarity na veřejnosti. Přesto odmítám „jít s davem“.

Lidem je jedno, že Zeman jasně prohlásil, že sankce vůči Rusku jen eskalují konflikt a tedy mohou vést k válce. Takže ti, co tento postoj Zemana kritizují, chtějí válku, nebo je jim jedno, že ta válka reálně hrozí? Až nad námi či na nás budou létat rakety, padat bomby, komu vystaví ten dav červenou kartu? Lidé vidí jen „agresora“ Putina a nevidí, že na Ukrajině jedni oligarchové vystřídali ty minulé. Nevidí, že ukrajinská armáda, jejíž součástí jsou bojůvky s nacistickými znaky SS na klopách uniforem, vraždí vlastní civilní obyvatelstvo. Nevidí, že ukrajinská armáda ani tak nebojuje se separatisty, jako spíš bojuje o obrovské zásoby uhlí na Doněcku. Nevidí ty záběry „pokojných“ demonstrantů, kteří házeli měsíce na policisty kameny, zápalné lahve a najížděli do nich bagry.

Lidem je zcela jedno, že oficielní političtí představitelé USA zcela bezprecedentně zasahují do vnitřních záležitostí ČR – viz kritika Miloše Zemana z úst senátora Johna McCaina, který prohlásil, že je velmi znepokojen postojem českého prezidenta Miloše Zemana vůči Rusku a jeho prezidentovi Vladimiru Putinovi. Tahle masivní kampaň proti Zemanovi má dva důvody. Tím prvním je, že výroky prezidenta ČR jsou v rozporu s mocenskými zájmy USA v Evropě a nejen v ní. Tím druhým je snaha připravit veřejnost tak, aby akcepovala změnu Ústavy, která by umožnila ještě více ostřihat pravomoce prezidenta a umožnit jeho odvolatelnost. Nejde až tak o Zemana, ale o princip – co kdyby ten příští, lidem zvolený prezident nechtěl „poslouchat“.

Ano, štvou mne vulgarismy prezidenta a i jeho jiné „přešlapy“. Na druhou stranu si jej vážím za jeho střízlivé postoje k sankcím a Ukrajině. Daleko více než prezidentské přešlapy mne ale štve ta šílená masírka veřejného mínění prostřednictvím mediokracie. Štve mne tendenčnost a podle mého až lži České televize. Štve mne ten dav, jež před lety tleskal bratru SSSR a dnes slepě tleská bratrům z USA. Ale kdo se v tomto smyslu odváží ozvat, je automaticky rusofil. Nejsem zaslepeným fandou Miloše Zemana ani nejsem rusofil. Jen jsem si zachoval soudnost a odmítám jít s davem, ovládaným mediokracií.

A hlavně nechci, aby tu byla válka, protože pokud toho ti „pánové“ nenechají, tak tu bude. A protestovat pak červenou kartou proti bombám asi nepomůže. Tak, snad ta vejce, ne?

Zdroj: Blog autora