Co tady s muslimáky? Vepřový žereme po tunách, chlastáme nejvíc na světě, máme nulovou úctu k náboženství

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč bysme měli přijímat byť jen jedinýho uprchlíka ze Sýrie, natož 10 tisíc? Proč je nepřijme Turecko, když Erdogan vyřvává, jak simají pomáhat a jak chceme jejich smrt. Proč je nepřijme Saudská Arábie, která platí tamní teroristy, aby svrhli režim Asada? Proč je nepřijme Jordánsko, nebo Irán, který se tváří jako spasitel?

Prasata

Prasata

Proč bysme sem my měli brát Syrské uprchlíky? Vždyť jen za cenu dopravy sem by jim tam mohli postavit baráky. Co tady budou dělat? A jen takový hezký a řekl bych střízlívý výpočet. V roce 2015 jich přijede 10.000. Za rok se bude řešit jak umožnit spojení válkou rozdělených rodin a až se to vyřeší, bude jich najednou 50.000. Za 10 let si každý pár pořídí 2 děti (buďme optimisti) a najednou tu bude 100.000 syrská komunita.

Polovina z nich nás stejně jako Alžířani ve Francii bude nenávidět, ale už nebudou umět ani rodnou řeč ani kam se vrátit. Kulturně budou úplně jinde. Jen namátkou – vepřový žereme po tunách, chlastáme nejvíc na světě, máme nulovou úctu k náboženství a nulovou ochotu se přizpůsobovat. To jim budeme sympatický! Budou ale volit sociální demokracii, protože ta jim bude slibovat víc práv, práce a dávek. Bezvadnej plán jak se obohatit. Děkuju nechci. A teď mě hurá někdo označte za nácka. Však je všude okolo teď vidět jak ty multikulti plány skvěle fungujou.

Zdroj: ePortal.cz | Převzato z facebooku autora, bez korektur