Jak by vypadalo islámské Česko? Odporné sci-fi, ale ve vládě jsou magoři, kteří to chtějí spáchat

Zákaz jídel z vepřového masa, zákaz alkoholu, zákaz chovu psů, povinné zahalování, právo šaría. To všechno by tady bylo. Ale to pořád není to nejhorší… Jelikož prase považují muslimové za nečisté zvíře, tak s vepřovým by byl v islámské České republice utrum. Stejně tak by měli smůlu i milovníci piva, vína nebo jiného alkoholu. Podobně i pejskaři, ti by se se svým pejskem museli rozloučit, protože islám považuje psy za nehodné tvory. V hadísech se praví: „Andělé nevstupují do domu, kde se nachází pes a sochy“.

nacistický islám

Umíte si představit, že se vzdáte svého milovaného psího kamaráda? Oblíbeného vepřového řízku? Občasného půllitru piva? Že se vy, muži, vzdáte v létě pohledu na hezké ženy v letních šatech a nahradí je zahalení bubáci? To ani nemluvím o zákazu jistých tradic, literatury, filmů. Ale to není všechno.

Takovým předobrazem naší budoucnosti (jestliže budeme opakovat stejné chyby) je Marseille. Francouzské město s největší muslimskou komunitou v Evropě. Avšak mají i jiná prvenství… Podle francouzských policejních údajů (v roce 2012) celá jedna třetina všech vražd zaznamenaných v zemi, se konala v Marseille. Více než 17 tisíc ozbrojených loupeží. Více než 10 tisíc vloupání. Množství sexuálních útoků, žhářství, drogová kriminalita, atd.

Jestliže si někdo myslí, že tady se to stát nemůže, protože tady proudí jenom samí „umírnění“ muslimové, tak je stejně naivní jako kdysi komunisté. V jednom státě komunismus nevyšel, v dalších státech taky ne, ale u nás už to musí vyjít, soudruzi! Muslimové sa začínají radikalizovat dokonce i ve Švýcarsku, které je na imigranty docela přísné.

Švýcarská muslimská rada přišla se šokujícím videem. V tomto videu muslimové říkají: „Můžete zakázat naše minarety, naše šátky (hidžáby), naše nikáby a dokonce i naše konference. Můžete označovat naši víru jako násilnou, zpátečnickou, která nepatří do Švýcarska, ale vězte, že jsme tady, jsme součástí této reality. Toto je začátek islámské revoluce v Evropě. Přijdeme a podmaníme si vaši zemi. Očekávejte nás kdykoliv a kdekoliv“.

Chceme dospět až do takového stavu? Myslím, že česká kultura je vyloženě antiislámská, ve smyslu, že Češi patří k nejateističtějším národům světa. Taky patří mezi největší konzumenty vepřového i alkoholu a k obrovským milovníkům psů. Tady islámu pšenka nepokvete. Důležité je, nenechat si vnutit jakékoliv kvóty z Bruselu nebo od sluníčkářů.

Plány islamistů zhatí, naši vepři boubelatí.

Psáno pro Distance.cz | Zdroj: Blog autorky