Hovádka, jež vůbec netuší, že jsou sama loutkami, píší cosi o loutce

Zde sídlí Putinova loutka, vyvěsili aktivisté ze svatovítské katedrály. Nesouhlas s chováním prezidenta Miloše Zemana a tím, že do Prahy pozval mezi jinými hlavami států i ruského prezidenta Vladimira Putina, vedl skupinu aktivistů k akci v areálu Pražského hradu. Ze svatovítské katedrály vyvěsili velký transparent s textem „Zde sídlí Putinova loutka“. „Akce se konala v poledne za střídání Hradní stráže, jedna skupina ukazovala vlajky a transparenty na prvním nádvoří, čímž odváděla pozornost od skupiny druhé, která vyvěsila transparent z místa, kam se dá běžně dojít se zakoupeným lístkem,“ sdělil iDNES.cz Otakar van Gemund, jeden z aktérů protestu.

havloidní devianti s portrétem prasete

havloidní devianti s portrétem prasete

Van Gemund někdejší novinář nizozemského původu například v roce 2002 obcházel předvolební shromáždění ODS na Staroměstském náměstí s transparentem bílého ptáka s roztrhanou evropskou vlajkou v zobáku. Letos v říjnu zase pronikl s dalším aktivistou na novinářský průkaz do budovy Úřadu vlády, kde demonstroval na podporu Ukrajiny.

Tak prosím. Jakobychom neměli dost vlastních trotlů se nám tu producírují ještě nějací holandští. Jak poznamenal Petr Štěpánek. Kretenismus některých lidí se začíná blížit nebeským výšinám. Hovádka, jež vůbec netuší, že jsou sama loutkami, píší cosi o loutce. Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu.