OVM byly stoka multikulturně korektních výblitků

Na OVM povětšinou nekoukám. Taková dávka veřejnoprávní vymývarny mozku pod vedením sebestředného moderatizátora mi totiž k nedělnímu obědu kazí chuť. Ale tentokrát jsem neodolal. Složení pozvaných slibovalo netušené až orgastické zážitky. A taky jo. Vedlejší efekty jako nárůst tlaku jsem dopředu eliminoval medikamenty. Taková spousta multikulturně korektních výblitků si o to říkaly natolik, že jsem to ještě pojistil Lexaurinem.

Moravec jako hlodavec z ČT

Moravec jako hlodavec z ČT

No, od kněze s pochybným svěcením a zámořského ekonoma se to dalo čekat. Překvapením byl pan Hartl s terminologickou novinkou Česka jako nepřirozeně etnicky homogenní země. K tomu jako pojitko sousta výplně jako pravicový extrémismus, pravicová xenofobie, a navíc Rusko. A prý si budeme muset zvyknout, že tu bude bordel jako ve Francii. Vrcholem bylo prohlášení, že referendum suverénních občanů je nepřípustné, jelikož by čeští občané hlasovali jinak než se žádá. Pan Halík pravil, že máme morální povinnost přijmout uprchlíky. O dětech ukradených matce v Norsku nepravil nic. A tak si zrekapitulujme zasadní sdělení těchto myslitelů

1. Jan Hartl: ,,Česká republika je nepřirozeně etnicky homogenní“. Asi si pan Hartl představuje, že se tu s tím popasujeme jako ve Francii, Britanii, Švédsku či Belgii. Buď budou hořet auta, budou se vykrádat obchody, nebo nám imám vzkáže že se máme vystěhovat.
2. Jan Švejnar: ,,Buď to může skončit fiaskem, nesnášenlivostí a radikalismem, nebo naopak to může být pro Evropu přínosné“. Jaké by byly ty přínosy jsme se nedozvěděli.
3. Jan Hartl: ,,Referendum o uprchlících by mělo naprosto devastující účinek.“ Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nenapadá mne pro koho.

Prý máme morální povinnost otevřít se uprchlíkům. Co se týká „morální povinnosti“, nemáme žádnou povinnost kohokoli přijmout. Je to naše právo, nikoliv povinnost. Jestliže máme povinnost, tak jedině k našim předkům, kteří Evropu bránili vlastními životy a k budoucím generacím. Abychom jim předali Evropu svobodnou, nikoli Evropu islámskou… Jak napsal Franta Matějka: Tak podle Tomáše Halíka je naší morální povinností přijmout uprchlíky z Blízkého východu a Afriky. Halíku, vy bývalý člene Československého svazu mládeže, zastupující úsekového důvěrníka ROH a několikanásobný nejlepší pracovníku mezi členy komise ZV ROH pro socialistickou soutěž, nemluvte za mě a za moje děti, zejména když sám žádný, který byste ohrozil, nemáte. Vaše morální hodnoty nesdílím, pokud je jejich obsahem mimo jiné i dobrovolné ohrožení vlastního společenství a jeho bezpečí. Pro mě neplatí, i kvůli lidem, jako jste vy, že za vržený kámen vracím chleba. Já za vržený kámen posílám tři nazpět. Jediné, čím je možné pomoct ukončit konflikty v místech, odkud se uprchlíci rekrutují, je přestat se jim srát do života a vyvážet tam naše už dávno pokřivený tzv. západní hodnoty. Osobně považuji samolibé morální kazatele, jako jste vy, za jedno z největších ohrožení občanů států v Evropě, a váš přístup k islámu za srovnatelný s Trójským koněm. Jediné v čem tápu je otázka, zda jste naivní dobroser, nebo vás za to platí.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno | Titulek redakční