Němci zvedají hlavu: Bude to konec multi-kulti, islamizaci a podpoře homodeviace?

V Drážďanech proběhla další proti islámská demonstrace hnutí Pegida. Tentokrát se ji zúčastnilo rekordních nejméně 15 000 Němců, kteří přišli dat najevo, ze mají rádi svoji zemi, kulturu a svobodu. Politicky establishment v cele s kancléřkou Merkelovou začíná ztrácet nervy. Počet demonstrujících roste a proti akce se nedaří, ani když se “ proti demonstrantům“ zaplatí. Posledně jich přišlo údajně 6000, ve skutečnosti to ale bylo jen asi 3000 různých politiků, úředníků, neziskovkářů, levicových studentů a dalších individuí.

PEGIDA

Účastníky pochodu Pegida proto opakovaně politicky establishment veřejné označil za lůzu a neofašisty a prý pro ně není v Německu místo a jsou údajně hanbou země. Nicméně část německého tisku začíná upozorňovat, ze současná politická vládnoucí třída (CDU, SPD, Zeleni) začíná ztrácet voličskou podporu. Její dlouhodobě prosazovaná politika multikulturalismu narazila konečně na rozhodný odpor obyčejných Němců.

Pravda o zrůdě | www.vaclav-havel.eu

Ti nechtějí již dále snášet teror muslimských gangu, vidět proměnu prosperujícího Německa na podivné Turecko, Afriku, či Sýrii. Nechtějí financovat miliony nepracujících imigrantů na dávkách. Nechtějí slyšet o právu šaría v Německu. Politicky establishment a většina tisku sice drží stále oficiální multikulturní rétoriku. Prý jsou i Íránci přínos. Nikdo ovšem nedokáže upřesnit jaký…. Prý se zapojují do německé společnost.

To asi tím, ze mnoho z nich neumí ani po mnoha letech německy a za své hlavní město považuje Ankaru, Islámábád, nebo Damašek…. Nebo tím, ze jejich jediná interakce s Němci je cestou na sociální úřad pro dávky…v některých přistěhovaleckých čtvrtích je na Dávkách až 87 procent práce schopného obyvatelstva. Tohle všechno běžný Němec vidí a přirozené se mu to nelíbí. Proč by také mělo….

Proto si připomeňme, ze před 50 lety v Německu žádný muslim nežil, není tedy nutné, aby tam nějaký žil za 10 let…. Nemci držíme vám palce, buďte těmi, kdo zahájí proces deislamizaci Evropy. Vy to dokážete bez násilí a krveprolití. V Anglii, Francii, Švédsku, Belgii to již bez násilí nepůjde….bohužel, proto čim dříve, tím lépe!

Pro pobavení jedno příznačné heslo účastníků hnutí Pegida. Luege Presse, Halt die Fresse…..prolhaný tisku, drz klapacku…. Nepřipomíná vám to česky mediálni meanstream? Tedy ČT, ČRo, Mladou frontu, Lidovky, bakalonoviny….???

Zdroj: ePortal.cz