V čele USA stojí DickHead Obama. O vraždění v Kosovu se v Kapitolu promítat nebude?

USA prý opět v praxi dokazují, že demokracie a svoboda slova jsou jejich prioritou tím, že jejich kina budou promítat „komedii“ o atentátu na Kim Čong-una. Uvažují dokonce, že ji budou promítat přímo v Kapitolu. Americký prezident Barack Obama, který stažení filmu z programu kin před časem označil za chybu, v úterý podle agentury Reuters uvedl, že rozhodnutí filmařů tleská. „Promítání The Interview ukáže, jak Kongres Spojených států podporuje svobodu slova,“ prohlásil poslanec Sherman. Prostě světu je třeba neustále dokazovat, že ta jediná a správná pravda a demokracie je ta americká. Co na tom, že noha amerického vojáka vstoupila do mnoha zemí bez jakéhokoli mandátu. Co na tom, že se humanitárně bombardovala Jugoslávie? Jeden americký politik kdysi řekl: „My si nevybíráme cíle podle našich přátel, ale vybíráme si přátele podle našich cílů.“ 

Hussein Obama - Satan, který chce Vaší smrt, aby žil

Hussein Obama – Satan, který chce Vaší smrt, aby žil

ČT před časem natočila dokument „Uloupené Kosovo“. Nesmí se zřejmě znovu odvysílat. Asi proto, abychom nenarušili tu „americkou pravdu“.Dokument obsahuje fakta o nepotrestaných vrazích, o vraždění civilistů na území bývalé Jugoslávie, fakta o „humanitárním“ bombardování kazetovými bombami, při které zahynulo mnoho civilistů. Fakta o zabíjení civilistů v Jugoslávii vojáky NATO, o „tolerování“ vypalování, vraždění a genocidy. O tom, jak americký pilot rozstřílel vlak plný civilistů. Dokument ukazuje, jak si dnes „hrají“ albánské děti tím, že vyhrožují katolickým dětem, že jim podříznou krk..Dnes je Kosovo plné mešit, které nahradily vypálené kostely. Protože to tak Amerika chtěla. Protože „vysouvá“ muslimy do Evropy a NATO k Rusku, aby Evropu oslabila a destabilizovala ji jako svého konkurenta.

Zakázaný dokument ČT: Uloupené Kosovo – cenzura v praxi

Dokument ČT „Uloupené Kosovo“ je s podivem stále ještě ke shlédnutí zde . Upozorňuji však, že obsahuje několik drastických záběrů. Zřejmě se ale nikdy nebude smět znovu odvysílat. Nesmíme přece dělat nic, co by bylo v rozporu se zájmy USA. A tak nesmíme ani protestovat proti sankcím vůči Rusku, protože nechceme válku, abychom pak za tyto protesty nebyli označeni za komouše, rusofily či agenty Putina. A když se tak vyjádří prezident Zeman, je na dálku pokárám americkým kongresmanem. Když se tak vyjádří bývalý prezident Klaus, rozešel se s ním americký institut Cato. Ten, kdo poukáže na fakta je totiž okamžitě nepřítel té „americké“ pravdy, která ale fakta o tom, že krizi na Ukrajině vyhrotil Západ včetně USA a svádí to na Rusko, nepřekřičí. O tom, že desetitisíce (dnes už možná staticíce) Němců podepsaly petici „Nechceme válku s Ruskem“ naše media mlčí, ale Miloše Zemana dlouhodobě „kritizují“ za proruské postoje. Kancléřka Merkelová poslouchá slepě Obamu, protože na ní možná něco ví z odposlechů.

Facebook uznal, že je Barack Hussein Obama opravdu DickHead

USA jsou prý tou nejdemokratičtější zemí světa, vždyť mají černošského prezidenta a tak kritizují třeba i „rasismus“ v Čechách. Co na tom, že občas nějaký americký policista zastřelí černocha, či dokonce černošské dítě? Tak nějak začínám mít té americké pravdy, demokracie a vměšování plné zuby.

DickHead Obama

DickHead Obama

Proamerická mediální propaganda vymyla spoustě lidem mozky tak, že ten, kdo se bojí války a považuje tak sankce vůču Rusku za nesmyslné a eskalující konflikt na Ukrajině, je zmanipulovanými lidmi hned obviněn, že je „komouš“ či agent Ruska. Nejjednodušším způsobem, jak se země může zbavit nesplatitelných dluhů je válka. USA jsou nejzadluženější zemí světa a podle mého se skrytě snaží vyvolat válku minimálně v Evropě. No a tak je občas třeba odvést pozornost od podstatných věcí třeba „veselohrou“ o atentátu na Kim Čong-una a jejím promítání v Kapitolu.

Když tolik prezident Obama tleská svobodě slova a pravdě, proč ti „pravdoláskaři“ v USA v jejich Kongresu nepromítnou třeba pravdivý dokument o vraždění v Kosovu, na kterém se podíleli i sami Američané? Proč se u nás nepíše o sílícím tlaku německé veřejnosti i poslanců na kancléřku s požadavkem ukončení sankcí vůči Rusku? Protože by to nebyla ta správná americká pravda.

Zdroj: Blog autora