Pohled pravičáka: Pane prezidente Zemane, díky za tato Vaše slova. Velice si Vás za ně vážím. Jste mým prezidentem

Jako pravičák mohu mít k prezidentu Zemanovi tisíc a jednu výhradu, přesto nelituji, že jsem ho za prezidenta republiky volil a že jsem ho podporoval. V poslední době Miloš Zeman ukazuje, že se nebojí jít proti proudu mediálního main-streamu a hájit zájmy této země proti velmocem i těm, kteří jim u nás poklonkují. Za to mu patří dík.

Lukáš Petřík - novinář a publicista

Lukáš Petřík – novinář a publicista

Stoprocentně podepisuji, co prezident řekl ve svém vánočním poselství: „V zahraniční politice chci být prezidentem suverénní České republiky, která hájí své národní zájmy tak, jako je hájí všechny ostatní státy a která nepodléhá vnějším tlakům jako v době, kdy jsme byli členy Varšavské smlouvy nebo Rady vzájemné hospodářské pomoci. Na závěr bych vám chtěl říci, že nikdy nebudu ustupovat řvoucímu davu. Naposledy se řevem dorozumívali neandrtálci, ale to je poměrně dávno. Nikdy nebudu souhlasit s tím, aby se za symbol boje za lidská práva vydávala pornografická skupinka s vulgárním názvem, protože je to urážka skutečných bojovníků za lidská práva.“

Jako vlastenec a tradicionalista za tato slova panu prezidentovi, kdy se nepřímo a nevyřčeně vyslovil kriticky proti EU (RVHP) a NATO (Varšavská smlouva) děkuji. Pane Miloši Zemane, jste mým prezidentem.