Prasata v havloidních médiích: Daňo, Hricko, Migra… to jsou prý typická česká příjmení…

Tak nám česká pravdoláskařská média přinesla zprávu, že v Anglii byli zadrženi „Češi“, kteří ukradli v Terezíně pamětní destičky a prodali je do sběru. Kouzlem nechtěného se ale v mediích objevila i jména pachatelů. Jména M. Daňo, Peter Hricko, L. Mirga ukazují jednoznačně, že se jedná o Cikány, nikoliv Čechy. Stejně tak každý ví, že krádež kovových předmětů a jejich následný prodej do sběru je v 99 procentech případů cikánská kriminalita. Všichni to vědí a přesto média lžou jako za bolševika. Ostatně tomu odpovídal i trest pro tyto výtečníky. Kdyby se podobné krádeže na židovském památníků dopustil etnický (bílý) Čech, jistě by soud kvalifikoval krádež jako „rasový“ zločin a zloděj by skončil na řadu let v base. V případě menšin stačily podmíněné tresty (s jednou výjimkou). Pravdivá zprávy by tedy zněla – Policie zadržela Cikána s českým pasem….

Cikán žádá sociální dávky

Cikán žádá sociální dávky

Toto prachsprosté lhaní českého mediálního mainstreamu o české kriminalitě začíná být již opravdu trapné a navíc velmi nebezpečné. To vidíme především u masové závažné kriminality vietnamských přistěhovalců. Ti již zcela ovládli drogový business v ČR a je do něj zapojena velká většina z Vietnamců žijících v ČR. Oni integrovaní Vietnamci existují pouze ve fantasii českých novinářů, pravdoláskařských médií a šílených a zkorumpovaných politiků. Z vietnamské drogové kriminality se již navíc stal závažný mezinárodní problém a především Německo a Rakousko tlačí na české úřady, aby s kriminalitou Vietnamců něco dělaly. Jak však celé problematice píší česká média? Jako o kriminalitě „Čechů“… a řešení problému se tedy přirozeně odsouvá.

Přitom Vietnamci již masivním drogovým marketingem začali prostřednictvím večerek a bister zaplavovat již i většinu českých měst. Pokud máte doma teenagera, tak jistě víte, o čem mluvím….Současný politický establishment to přirozeně ví, ale pokouší se to krýt. Stejně tak český mediální mainstream. Oba tyto šílené tábory spojuje nenávist k vlastní zemi a národu. Proto začněme volat po zásadní změně politických elit, dříve než  nám ulice ovládnou cikánské a vietnamské kriminální gangy.

Ostatně někde se to již děje…..stačí navštívit Cheb, Železnou Rudu, nebo severní Čechy…tam již menšiny otevřeně terorizují etnické Čechy v jejich vlastních městech a policie se bojí proti cikánským a vietnamským kriminálníkům zasahovat….aby nebyla označena za „rasistickou“. Chcete žít v takové zemi? Pánové Schwarzenberg, Dienstbier, Liška, Kocáb, Zahradil a někteří další jistě ano. 10 milionů normálních Čechů NE!!!

Zdroj: ePortal.cz