Tak to už je vrchol: Francouzští muslimové schvalují vraždění za karikatury islámu

Hluboký šok mezi některými Evropany, tedy hlavně těmi, co téma islámu dlouhodobě ignorují, vyvolaly reakce některých muslimů na masovou vraždu francouzských novinářů v Paříži. Ve své podstatě tito muslimové vraždění schvalují, protože sice nepřejí nikomu smrt, ale ti, co si dovolí karikovat islám a Mohameda, si za svou smrt mohou sami … Osobně tohle slovíčkaření považuji jen za úhybný, maskovací manévr. Ten, kdo řekne, že novinář si za svou smrt může sám tím, že si dovolil karikovat islám a Mohammeda, je stejný jako ten, který říká, že vražda takového novináře je správná.

Masakr v pařížské redakci | Foto: TASR - www.teraz.sk

Masakr v pařížské redakci | Foto: TASR – www.teraz.sk

Jak píše polský web wpolityce.pl s odkazem na francouzský deník Le Figaro. Oficiální představitelé muslimů, včetně těch českých, nás opět přesvědčují, že islám za nic nemůže a že muslimové útok odsuzují. Ale deník Le Figaro zveřejnil ukázku některých projevů samotných francouzských muslimů a jde z nich mráz po zádech.

Ukázka projevu francouzských muslimů:
„Nepřeji nikomu smrt. Ale dobře jim tak v Charlie Hebdo. Když si hrajete s ohněm, tak se spálíte.“
„Tak (sprosté slovo) Charlie Hebdo zasluhovali, stokrát na smrt.“

Myslím si, že postoje mnohých představitelů muslimů, včetně těch českých, jsou podobnou přetvářkou, jakou se přetvařoval Jásir Arafat. Ten odsuzoval veřejně teroristické útoky, ale v soukromí je schvaloval.

Šéfové českých muslimů Alrawi a Sáňka také veřejně tvrdí, že islám násilí a útoky na civilisty odmítá. Přitom však neměli problém se schvalováním sebevražedných útoků na izraelské civilisty.

Zdroj: Blog autora