Vražda francouzských novinářů aneb multikulti ráj už na dohled

Zatím 12 mrtvých a dalších několik zraněných si vyžádala střelba v redakci francouzského satirického týdeníku. Do redakce vtrhli 2 útočníci s kalašnikovy a začali střílet. Týdeník se proslavil hlavně karikaturami Mohameda. Kdo tedy útočil? Že by buddhisté? Nebo hinduisté? Případně „pomateni mladíci“? Ale všimněte si, jak byli ti útočníci lstiví. Podle svědků u vraždění křičeli: ,,Alláh Akbar!“ To určitě jenom kvůli tomu, aby to mohli hodit na náboženství míru – islám. Nebo za to může Putin, když měli ty kalašnikovy? Jsem zvědavá, s jakou obhajobou přijdou média tentokrát. Jestliže to budou opět „pomateni mladíci“, tak co je tak pomátlo? Co bude tou příčinou?

Muslim

Za posledních 30 dní se ve Francii jedná už o pátý vážný útok za pokřiku „Alláh Akbar“. Nějak moc stejně „pomatených“ jedinců… Už se ozvaly hlasy z českých luhů a hájů, že taková tragedie, jaká se teď odehrála ve Francii, nám nesmí zabránit přijímat uprchlíky. Ano, ano, vzhůru ke světlým multikulturním zítřkům, soudruzi! Vždyť přece nechceme přijít o takové „obohacení“.

Tomáš Halík se vyjádřil, že si je vědom určitý rizik novodobého stěhování národů, ale těm lidem se musíme otevřít. No jo, mrtvola sem, mrtvola tam. Co bychom pro mutlikulti ráj neudělali. Pro „dobro a lásku“ musíme tolerovat i „mírumilovné granáty“. Kolik novinářů ještě padne na olář multikulturalismu? Kolik znásilněných žen? Kolik obětí atentátů? Ale pro „lepší svět“ uděláme všechno, klidně zavedeme i totalitu. Jo, a ti novináři je určitě provokovali!

A hlavně islám za nic nemůže, vy zpátečníci pokroku! Vždyť přece „náš“ český umírněný muslim schvaluje jenom kamenování žen. To tady ještě nemáme, to bude přínosem. Hlavně si nedělejte srandu z Mohameda nebo vůdce IS. Vtipy mohou některé naše mírumilovné občany rozpálit až do nepříčetnosti. Takže humor bude zakázán. Stejně tak kritika. Opakujte se mnou: ,,Džihád nemá s islámem nic společného“.

Končím ale se satirou, a teď vážně. V první řadě upřímnou soustrast pozůstalým a velký dík novinářům redakce Charlie Hebdo. Že se nebáli a nepodlehli politické korektnosti. Snad se Evropa vzpamatuje včas, aby se podobné případy již neopakovaly. Místo lhaní si do vlastní kapsy bychom se měli podívat pravdě do očí. A neomlouvat nesmyslnou utopii…

Zdroj: Blog autorky