Jak chtějí sluníčkáři řešit islamizaci Evropy? Tvrdou cenzurou!

Sluníčkáři nezklamali. Podle některých jejich výroků zavražděni novináři neměli muslimy provokovat, musíme posilnit mezináboženský dialog, muslimům máme vyjít vstříc, apod. V souvislosti s tím jsem si vzpomněla na jednu scénku ze seriálu Červený trpaslík. V tomto díle vesmírnou loď Červeného trpaslíka napadl krvelačný mutant, který kromě jiného měnil osobnost lidí. No a osobnost Rimmera se změnila na sluníčkovou. Rimmer: ,,Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel! Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji, abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní. A zatímco se z ní bude sbírat, nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty, ano? A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček: „Mutanti ven!“, „Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!“ … a pokud je tohle nevyžene, pak už nevím co…“ 

politicky korektní karikatura

politicky korektní karikatura

Ti naši sluníčkáři se chovají jako Rimmer. Mně nejde o vyhánění nikoho. Ale jestliže chceme pokojně žít, tak se prostě příchozí kultura (resp. islám) musí integrovat. Příchozí musí vědět, že si děláme srandu i z náboženství, že ženy mají stejná práva jako muži, že tady neuznáváme právo šaría. A kdo bez toho nedokáže žít, tak ať si pro svou emigraci vybere raději nějakou islámskou zemi…

A že máme muslimům vyjít vstříc? Copak jsme dělali doteď? Evropa jim nabízí bezpečí, demokracii, sociální dávky, podporu, různé ústupky, staví se tady pro ně mešity (i když oni kostely v islámských zemích bourají), nabízíme jim výjimky ve školách, halal maso, atd. Ale oni se za to odměňují vypalováním aut (na Nový rok v Paříži zapálili skoro tisíc aut), násilím, rabováním, zvýšenou kriminalitou a dalšími „lahůdkami“. Oni nestojí o demokracii, chtějí své právo šaría. Takže co? Máme jim nabízet nějaké otrokyně? Máme všichni chodit zahaleni? Máme přestat jíst vepřové? Máme zavést polygamii? Máme zavést vraždy ze cti?

Jak řekl bývalý armádní důstojník a někdejší pracovník ministerstva obrany Martin Koller, tak imigrací pasáků koz, specialistů na islámské právo, všemožných umělců, obchodníků s drogami, organizátorů prostituce a teroristů a jejich početných rodin pod vlajkou humanity a multikulturalismu se určitě situace na evropském trhu práce nezlepší. Podle Martina Kollera imigrace musí být evidentně výběrová. A neobstojí ani demografické důvody. Není třeba se obávat, že vyhyneme. Evropa má výrazně vyšší počet obyvatel na kilometr čtverečný než USA nebo Rusko.

No a jestliže se dáme zastrašit a začneme cenzurovat i humor, tak dopadneme jako dokonale politicky-korektní obrázek z mého článku. Ale nebojte se, EU už připravuje záchranu… Nové normy na kuchyňské chňapky.

Zdroj: Blog autorky