Budeme multikulti do doby, než se začne vraždit i v Praze?

Západní Evropa před lety otevřela náruč přistěhovalcům. Prý pomalu vymíráme, tak je třeba „nová krev“. Zřejmě evropané vymírají pomalu a tak je přistěhovalci začínají vraždit.  Evropě se muslimští přistěhovalci hezky odvděčili. Nárůst brutálních znásilnění ve Švédsku a Dánsku, vypalování obchodů a pomalu celých čtvrtí ve Francii. Poslední událostí je běsnění komanda v týdeníku Charlie Hebdo v Paříži. Za posledních 30 dní se ve Francii jedná už o pátý vážný útok za pokřiku „Alláh Akbar“, i když předchozí nebyly s tak fatálními následky. Středeční vraždění je prý odplatou za to, že si týdeník často dělal legraci z islamistů i muslimů a opakovaně vydal karikaturu proroka Mohameda. U nás jsme přesvědčováni, abychom se naučili žít v míru s těmi, kteří ale otevřeně ve svých mešitách, stojících na území ČR vyzývají k vraždění bezvěrců a zřizují v nich sklady zbraní.

Islámská poprava: Uříznutí hlavy nevěřícímu

Islámská poprava: Uříznutí hlavy nevěřícímu

Pan Halík, paní Šabatová a spousta dalších „sluníčkářů“ volá po tom, že musíme otevřít svou náruč přistěhovalcům, že je musíme lépe poznat, pochopit. Máme tedy čekat na to, až se začně vraždit i v Praze, nebo kdekoli jinde v ČR? Radikální islamisté by si našli důvodů jistě dost, stačí jen účast našich vojáků v zahraničních misích. Jak dlouho budeme ignorovat to, že BIS potvrzuje podivné financování českých mešit a financování islámského fundamentalismu v ČR? Jak dlouho budeme mlčky přihlížet tomu, když šéf Muslimské unie v ČR Muhamed Abbas (je prý umírněný muslim) mimo jiné obhajuje trest smrti ukamenováním a zcela zcestně to zdůvodňuje tím, že i v Bibli se píše – kdos bez viny, hoď kamenem.

Tentýž člověk hájí v Čechách šířenou muslimskou knihu „Základy tauhídu“ – Islámský koncept Boha. Tato kniha šíří rasismus, antisemitismus, xenofobii a násilí proti tzv. méněcenným rasám a je distribuována „mírumilovnými“ muslimy v ČR. Muhamed Abbas knihu obhajuje s tím, že vyšla i v jiných zemích. Pomlčel však o tom, že v demokratických zemích je většinou zakázána. Autor v knize:

  • ospravedlňuje sebevražedné atentáty jako legitimní součást džihádu. Obhajuje fyzické tresty (bičování, kamenování či utínání končetin) jako nápravu zločinců. Mluví rovněž o potřebě trestu smrti pro homosexuály.
  • tvrdí, že podle islámského práva šaría neexistuje možnost znásilnění ženy jejím vlastním mužem. Podporuje uzavírání manželství s dívkami mladšími 15 let.
  • řadí se k salafistickým kazatelům, kteří usilují o vytvoření islámského božího státu, v němž by podstatná část základních práv a ústavních záruk neměla žádnou platnost.

Přestože BIS Vládu varuje před islamizací ČR, před financováním islámských fundamentalistů, je Vláda hluchá a přesvědčuje nás ke vstřícnosti k přistěhovalcům. Volání po vraždění bezvěrců v mešitě v Brně zřejmě nikdo nešetří. Stejně tak šíření knihy „Základy tauhídu“, zbraně v mešitách. Je tedy třeba, aby i u nás došlo k podobnému teroristickému útoku jako dnes v Paříži, aby se naši vládní představitelé probudili? Pomodlí se pan Halík či paní Šabatová za ty mrtvé v Paříži? Vyjadřuji všem blízkým obětí masakru v Paříži upřímnou soustrast a doufám, že když tato společnost nedokázala ochránit šiřitele svobody slova v Paříži, že alespoň jejich smrt Evropu probudí do reality a ta přehodnotí svůj multikulti přístup a přijme radikální opatření.

Halík se Šabatovou volají po vstřícnosti k imigrantům. Češi ale na faceeboku začali zveřejňovat karikaturu proroka Mohameda s tímto komentářem: „Nechceme nikoho urážet, ale nenecháme se také zastrašit! Pojďme společně vyjádřit solidaritu s těmi, kdo zaplatili svým životem za prostý obrázek“. Pochybuji, že se naši „multikulti“ hlasatelé připojí. Další „face aktivita“ – „Islám v České republice nechceme“ je neorganizovaná názorově-diskuzní platforma na Facebooku a má ke dnešku 96 500 laiků…..  Zaregistrovali naši politici, co tu nechceme?

Brusel by se měl přestat zabývat zahnutostí banánů a urychleně přijmout radikální opatření, regulující přistěhovalectví do Evropy! Pokud se tak nestane, budou mrtví i u nás a Praha bude mít toto panorama:

1393.jpg

Zdroj: Blog autora