Evropský politický establishment dokázal v Paříži opět obalamutit voliče. Proč nebýt „Karel“, ani Charlie

loading...

Po sérii muslimských teroristických útoků ve Francii se zdálo, že se současné evropské politické elity již nebudou moci schovávat za fráze o „mírumilovném islámu a integrovaných muslimech“ a nudou muset reagovat na prudce rostoucí mezi etnické napětí ve Francii, Anglii, či Belgii, nebo Německu. Kdy ve většině těchto zemích domácí (bílé) obyvatelstvo požaduje zastavení imigrace a řešení mezietnických konfliktů. Nicméně obratnou PR akcí „pochod v Paříži a je suis Charlie“ se podařilo současným elitám opět voliče obalamutit.

EU_Nazi-e1375855203957

V Paříži se tedy neřeší téma, co s miliony neintegrovaných přistěhovalců, co udělat s jejich masivním zapojením do teroristických aktivit a kriminality, co udělat s muslimskými ghety, atd. … tedy otázky, které trápí většinu normálních Francouzů. Naopak demonstruje se údajná „jednota“ všech… tedy křesťanů, židů a muslimů…proti „terorismu a za svobodu slova“. Pronášejí se pokrytecké projevy o islámu jako „náboženství míru“. V ruce s tím, politický establishment bojuje proti „nárůstu neonacismu“. (Rozuměj například německé hnutí Pegida apod.) Tomu přizvukují i české pravdoláskařské „elity“ jako K. Schwarzenberg.

Výsledkem bude další eskalace mezietnického konfliktu. Současné neomarxistické elity hrají totiž o čas. Věří, že se podaří tradiční západní společnost natolik rozvrátit a fragmentovat, že již nebude schopna odporu. Tedy bránit se teroru neomarxistických „elit“, přistěhovalců a jejich páté kolony v podobě různých neziskovkářů, evropských byrokratů a médií. Muslimské obyvatelstvo (ale i další menšiny) budou vše opět chápat jako ústupek a známku toho, že se jich bílé domácí obyvatelstvo bojí. Výsledkem bude stupňování „nároků“ na další poislamštění (odevropštění) Západní Evropy.

Dnes již začíná být evidentní, že v řadě zemí jako například Anglie, Švédsko, Francie, Belgie tento konflikt skončí rozsáhlým násilím. („občanskou“ válkou přistěhovalců proti bílým). Ten konflikt přinese ekonomický a společenský rozvrat a bohužel i značné lidské utrpení a oběti. Jako Češi bychom se měli na tuto situaci začít připravovat, budeme to mít doslova „za humny“.

Zdroj: ePortal.cz

loading...
loading...