Evropský politický establishment dokázal v Paříži opět obalamutit voliče. Proč nebýt „Karel“, ani Charlie

Po sérii muslimských teroristických útoků ve Francii se zdálo, že se současné evropské politické elity již nebudou moci schovávat za fráze o „mírumilovném islámu a integrovaných muslimech“ a nudou muset reagovat na prudce rostoucí mezi etnické napětí ve Francii, Anglii, či Belgii, nebo Německu. Kdy ve většině těchto zemích domácí (bílé) obyvatelstvo požaduje zastavení imigrace a řešení mezietnických konfliktů. Nicméně obratnou PR akcí „pochod v Paříži a je suis Charlie“ se podařilo současným elitám opět voliče obalamutit.

EU_Nazi-e1375855203957

V Paříži se tedy neřeší téma, co s miliony neintegrovaných přistěhovalců, co udělat s jejich masivním zapojením do teroristických aktivit a kriminality, co udělat s muslimskými ghety, atd. … tedy otázky, které trápí většinu normálních Francouzů. Naopak demonstruje se údajná „jednota“ všech… tedy křesťanů, židů a muslimů…proti „terorismu a za svobodu slova“. Pronášejí se pokrytecké projevy o islámu jako „náboženství míru“. V ruce s tím, politický establishment bojuje proti „nárůstu neonacismu“. (Rozuměj například německé hnutí Pegida apod.) Tomu přizvukují i české pravdoláskařské „elity“ jako K. Schwarzenberg.

Výsledkem bude další eskalace mezietnického konfliktu. Současné neomarxistické elity hrají totiž o čas. Věří, že se podaří tradiční západní společnost natolik rozvrátit a fragmentovat, že již nebude schopna odporu. Tedy bránit se teroru neomarxistických „elit“, přistěhovalců a jejich páté kolony v podobě různých neziskovkářů, evropských byrokratů a médií. Muslimské obyvatelstvo (ale i další menšiny) budou vše opět chápat jako ústupek a známku toho, že se jich bílé domácí obyvatelstvo bojí. Výsledkem bude stupňování „nároků“ na další poislamštění (odevropštění) Západní Evropy.

Dnes již začíná být evidentní, že v řadě zemí jako například Anglie, Švédsko, Francie, Belgie tento konflikt skončí rozsáhlým násilím. („občanskou“ válkou přistěhovalců proti bílým). Ten konflikt přinese ekonomický a společenský rozvrat a bohužel i značné lidské utrpení a oběti. Jako Češi bychom se měli na tuto situaci začít připravovat, budeme to mít doslova „za humny“.

Zdroj: ePortal.cz