Každý muslim není terorista; Skoro každý terorista je muslim

Nelze nezačít válkou rozpoutanou islamisty. I když multikulturní pomatenci pořád melou, že to není boj s islámem ale s teroristy. Ono to totiž je tak. Každý muslim není terorista. Ale skoro každý terorista je muslim. Je na čase, aby se Evropská veřejnost konečně probudila a zařvala svým představitelům do ksichtu: „Dost tohoto sociálního experimentu s Evropou, dost multikulturalizmu, přestaňte si zahrávat. Začněte situaci řešit. To neustálé přijímání dalších a dalších imigrantů je velký hazard. Zastavte to hned!“ Nějaké pochody s kartičkami Jsem Charlie musí totiž těm s kalašnikovy a bombami být úplně k smíchu.

Petr Paulczynski

Petr Paulczynski

Hrozná manipulace davu. Evropo, místo toho vezměme kartičky s nápisy Zastavte imigraci z muslimských zemí. Prověřujte kdo se k nám přesouvá. Deportujte ty, kterým se mu náš způsob života nelíbí. Hezké obrázky s tužkami proti automatům jsou sice dojemné ale k hovnu. Jak napsal kolega bloger: Možná by novináři udělali lépe, kdyby méně samoúčelně karikovali Mohameda, méně kreslili Ježíše v explicitně sexuálních pozicích a podobně … protože to nemá jiný účel než urazit. A místo toho, když tedy tolik mluví o svobodě slova, se nebáli informovat o skutečných dopadech masové imigrace na francouzskou společnost. Kdyby se nebáli zveřejnovat statistiky páchání kriminality. Kdyby se nebáli informovat a psát o každém znásilnění, o obchodu s bílým masem, s drogami. Jak menšina dosahuje v těchto parametrech velmi většinových proporcí. To by mělo větší smysl. Potom bych byl také Charlie.

Ostatně, celé si to Evropa zavinila sama. Natahala si sem levnou pracovní sílu, vystěhovala ji na periferie kde si žijí stranou společnosti podle,svých dosavadních zvyků. A vymyslel se pro to vznešený název multikulturalismus a prý se budeme vzájemně obohacovat, Žádná asimilace. Výsledkem je vykolejená masa nikam nepatřících Arabů, Turků, Afričanů. Spojení se starým domovem ztratili a s novým nenavázali. Vytvořili komunity kam ani policie nechodí. Stali se přítěží nenáviděné společnosti. Jsou nepřizpůsobiví, násilničtí, nebezpeční. A liberální a tolerantní společnost jim umožňuje pozvolný růst radikalizace.

Evropa se ocitá v pasti. Začíná válka s islámem. Ať si to připouštíme či nepřipouštíme. Protože obrana náboženství zabíjením lidí jiného názoru ničím jiným není. Nejsme totiž schopni rozlišit islamisty na na slušné a extremisty.

Jak napsal JXD v Reflexu: Evropa se – pokud nechce v průběhu několika desetiletí zaniknout a stát se provincií chalífátu – bude muset vzdát některých svých civilizačních vymožeností. Nemluvím o společnosti prosté strachu – tu už nám muslimové ukradli. Mluvím o společnosti prosté islámu. Bez ohledu na evropské tradice a úctu ke svobodě náboženství nám, pokud chceme přežít, nezbyde než přestat vnímat islám jako náboženství, ale nahlížet na něj jako na každou jinou vražednou ideologii. Jako na fašismus nebo komunismus.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno | Titulek redakční