Havloidní hyeny z České televize nemají strop

Česká televize udělala z dvou set křiklounů půlku národa. Už nejméně podruhé dokázali pravdoláskaři svůj hyenismus. Nejdříve 17. listopadu, kdy zneuctili památku devíti zastřelených studentů a tisíce dvou set umučených studentů. Včera znevážili památku Jana Palacha, který upálením demonstroval proti minulému režimu. Tyto „hyeny“ plní funkci užitečného idiota, ale to bohužel nejsou schopni pochopit. Pískotem při proslovu 17. listopadu, kdy řečník zrovna mluvil o tom, že „demokracie je naslouchání i jinému názoru“, dokázali, že jsou proti demokracii a že platí jen jejich názor, a že jen oni mají pravdu, a nikdo jiný.

Realita na Kafkách: ČT Hovna

Realita na Kafkách: ČT Hovna

Další důkaz, že jsou proti demokracii je ten, že neuznávají demokraticky /!!/ zvoleného prezidenta. Pravda vítězí, ale čí? Kde je ta láska? Kdysi jsme tu měli železárny Klementa Gottwalda, Gottwaldov, Gottwaldovu ulici. Dnes tu máme lavičku Václava Havla, někde v Brně jakousi úplně zapadlou mikrouličku Václava Havla, letiště Václava Havla.

Zcela vážně se uvažuje o mostu Václava Havla a nábřeží Václava Havla… Co mi to jen připomíná? Naštěstí každý kult osobnosti má svou omezenou životnost. Ještě chybí socha Václava Havla v každém městě.

Lidmi zvolený prezident nemůže být loutka, a musí mít víc pravomocí. Zeman však nejede podle amerických not, proto nebude mít v Americe bustu a musí být zlikvidován! Tak jako bude brzo zlikvidován Orbány v Madarsku. Ale to naše televize samozřejmě cenzuruje. Kam až půjde tento hyenismus totalitářských pravdoláskařů?

Zdroj: Blog autora