Stydím se za svého papeže. Papež František odporně urazil věřící křesťany a vícečlenné rodiny a podpořil islamizaci Evropy

Někteří lidé si myslí, že − omluvte teď tento můj výraz − musí být jako králíci, aby byli dobrými katolíky. Ne. Rodičovství je záležitost odpovědnosti. To je jasné,“ prohlásil František.  Popírá tím naprosto učení Církve, které považuje rodinu a děti za požehnání. Urazil tím všechny katolíky, kteří přes veškerou námahu a životní náklady přivádějí na svět nový život a vychovávají svědomité občany a křesťany, když je fakticky označil za králíky. Stejně jako Havel přirovnal tradiční rodinu k teletníku.

František Papež

František Papež

Při populační explozi muslimů tím papež také podpořil islamizaci Evropy.

Není to první šílenost, která vyšla z úst papeže Františka. Nedávno též řekl, že v nebi je místo pro všechna Boží stvoření. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/295357-v-nebi-je-misto-i-pro-zvirata-ujistil-frantisek/ . Takže místo v nebi i pro krysy, viry, bakterie, prvoky, hlavonožce? I to jsou Boží stvoření. Věří František v Boha, nebo Darwina? Člověk je dle něho jenom druhem zvířete?

Nebudu v této věci poslouchat papeže, ale toho, kdo řekl následující slova. A Bůh jim požehnal a řekl jim: „Ploďte a množte se a naplňte zemi. Podmaňte ji a panujte nad mořskými rybami, nad nebeským ptactvem, nade vším živým, co se na zemi hýbe.“ (Gn 1,28)

Současný papež František je ostudou papežství.

loading...

Stydím se za svého papeže.

Zdroj: euRABIA.cz

Čtěte dále:

loading...