Homosexuálové masívně šíří vir HIV

loading...
Národní referenční laboratoř pro HIV/AIDS oznámila čísla nově nakažených HIV/AIDS v České republice za rok 2014. Počtem 232 nových případů byl vyrovnán smutný rekord roku 2013, kdy došlo k masivnímů nárůstu nových HIV nakažených. Jako obvykle byla většina z nově nakažených homosexuálů (72 procent). Tolik informací se pravděpodobně objeví v mediálním mainstreamu. Nikdo z multikulturní havlistické prohomo agitky se nebude jistě zabývat otázkou, co za prudkým nárůstem počtu nově nakažených homosexuálů je?

Nejslavnější český homouš

Nejslavnější český homouš

Možná se ještě někdo odváží zmínit, že je to pokles obav z nemoci díky novým metodám léčby mezi homosexuály. Mezi odborníky (lékaři) se ale začíná stále více zmiňovat „rozvoj gay kultury“ na našem území. Co si pod tím máme představit? Jednak masivní pro homo kampaň sdělovacích prostředků a různých státem sponzorovaných „neziskovek“ a bohužel i nadnárodních korporací, kde je homosexualita líčena jako něco přirozeného a obdivu hodného, co by každý měl zkusit. Taktně se při tom pomlčí o promiskuitní sexuálním životě naprosté většiny homosexuálů. (průměrný homosexuál měl za život více než 100 partnerů, versus heterosexuál ca 11), odmítání bezpečného sexu, deviantní sexuální praktiky, kde na konci je masivní šířeni infekčních chorob (nejenom HIV/AIDS) mezi homosexuály. Dále zcela nepochybně „gay turistika“ spojená s různými gay akcemi, jako například „Prague pride“. Zde většině gay návštěvníků nejde o nějaký pochod, ale „povyražení“ při různých gay rychloseznamkách a kožených zonách (opsáno z programu Prague pride…) Mediální meanstream o tom přirozeně mlčí a lží…. vždyť to je v naprostém protikladu s jím hlásanou homopropagandou… Výsledkem je pak prudký nárůst počtu HIV/AIDS nakažených homosexuálů a musíme očekávat, že ona smutná čísla budou nadále růst. Neomarxistické elity se o to skutečně usilovně snaží… jejich snaha o zničení tradiční rodiny je nyní na vrcholu a bude jen hůř!
V poslední době můžeme totiž pozorovat novou ofenzívu na podporu legalizace pedofilie. Vše podle hesla “ i pedofilové mají svá sexuální práva…“. Není jistě náhodou, že v čele snah o legalizaci pedofilie stojí homosexuální aktivisté a jejich pátá havlistická kolona. Statistiky totiž ukazují, že ačkoliv jsou ve společnosti méně než 2 procenta gayů, na oznámených pedofilních znásilněních se podílejí nejméně 40 procenty!!! Není tedy divu, že homosexuálové chtějí jednak dekriminizaci pedofilii a také možnost děti přímo adoptovat…
Strategie těchto zvrácených snah je přitom podobná jako u homosexuality.  Nejprve se začne tvrdit „že pedofilie je normální“ a nikoho „neohrožuje“. Následuje propagační kampaň, kde se dozvíme, že pedofiliové jsou trpící chudáci, kteří zasluhují celospolečenské uznání a pochopení pro jejich potřeby a „práva“. To vše následně podpoří političtí aktivisté „vhodnou“ legislativou. První vlaštovky vidíme již i u nás.
Je veřejně známo, že pedofilové se v rámci svého „coming outu“ spojili s pořadali gay pride a dnes již zaujímají při pochodech gayů Prahou své pevné místo.
To byl jenom onen výkop. Na pomoc hned přispěchala Česká „pravdoláskařská“ televize produkcí filmu „Danielův svět“. Kde jsou podle výše uvedeného scénáře líčeni pedofilové jako „neškodní a trpící idealisté“. Hlavní postavou filmu proto je mladý pedofil „básník“… Film sám o sobě je otřesná manipulativní slátanina plná nesmyslů a určitě za shlédnutí nestojí. Aby si dotyčný čtenář udělal obrázek, stačí, když si na internetu pustí „upoutávku“. Ta ale kouzlem nechtěného ukazuje na to, co nás po legalizaci pedofilie čeká. Na konci ukázky je zobrazena skupinka pedofilů, jak lačně pozoruje dětské hřiště plné hrajících se dětí……
To také bude realita po legalizace pedofilie. Pedofilové začnou legální obcházet dětská hřiště a čekat na děti před školami. Začnou se hlásit o místa učitelů, vychovatelů apod. Dojde k prudkému nárůstu znásilnění dětí z jejich strany. Vše ale bude zamlčováno a oběti a jejich rodiny budou mediálně skandalizovány, protože brání pokroku. Rodiče budou poučováni o nutnosti tolerance. (jako to dnes vidíme s problematickými přistěhovalci)
Na závěr si musíme položit otázku, zda si tohle uvědomuje nejenom veřejnost, ale hlavně soukromí sponzoři různých gay akcí. Například záplava amerických korporací mezi sponzory Prague pride, kde se aktivně nyní účastní i pedofilové, je trapná. Uvědomují si čeští manažeři IBM, Hilton, nebo pivovaru Staropramen (vlastněn americkou pivovarnickou korporací Morson Coors), koho vlastně svými penězi propagují? Uvědomují si to jejich zákazníci? Mě osobně po zjištění těchto informací pivo Staropramen a Bráník výrazně zhořklo v puse … stejně jako se již nikdy neubytuji v hotelu Hilton! Doporučil by to i všem ostatním. Nechci se dožít toho, že na moje děti bude před školou čekat armáda „hodných strýčků“, kteří je zcela legálně budou lákat na „procházku do lesa“…. Ani toho, že jejich učitel bude otevřený pedofil a my se budeme každý den děsit, co se jim ve škole může stát….
Zdroj: ePortal.cz
loading...