Média i politici lžou, manipulují veřejností a plní ji nenávistí. Místo diskuse nálepkují ostatní jako extremisty, xenofoby, agenty Ruska… Občané platí daně jako ovce, ale Romové se jim smějí do očí

loading...

Média i politici lžou, manipulují veřejným míněním a plní ho nenávistí k domnělým nepřátelům demokracie stejně jako před šedesáti lety. Tak jako se dříve oponenti vylučovali z diskuzí nálepkováním revizionistů či agentů CIA, tak se dnes místo diskuze protivníci nálepkují jako extremisté, xenofobové, agenti Ruska atd. Sice jen hlupák nálepkuje a nediskutuje o podstatě názoru, ale tento trend se tady ujal i ve veřejnoprávních médiích a v politice je téměř standardem. Bohužel.

cikánský vzkaz většině

cikánský vzkaz většině

Zemřela komunistická prokurátorka Ludmila Brožová-Polednová, která byla aktivním účastníkem vykonstruovaných politických procesů v 50. Letech, a v minulosti byla odsouzena za svůj podíl na justiční vraždě Milady Horákové. Prezident Klaus jí následně udělil milost.

Podle mého názoru by bylo nejlepší na lidi jako paní Brožová zapomenout. Brožová i noví podobní aktivističtí fanatici jsou ochotní ve jménu ideologie nenávidět své bližní, a tak jako se v padesátých letech „v dobré víře“ popravovalo ve jménu komunismu, tak jsou dnes takzvaní demokraté ochotní potlačovat demokracii ve jménu demokracie a je potlačována svoboda slova ve jménu svobody slova.

Jiná doba, stejní lidé.

Považuji za skandální, že vláda ve své aktuální zprávě o extrémismu v ČR zmiňuje slušné občany, kteří demonstrovali v Českých Budějovicích proti soužití s Romy. A naopak ve vládní zprávě chybí informace o extrémně nesnášenlivých a nadřazeneckých tendencích českých muslimů, kteří u nás otevřeně hlásají nenávist a nadřazenost vůči všem nevěřícím v Alláha, tedy vůči celé české majoritě. Vloni v této souvislosti například zasahovala policie v pražské mešitě na černém mostě.
Tento nevyvážený přístup vlády se stal ve Sněmovně příčinou ostré výměny názorů mezi mnou a vládou. Startem byla moje „nemístná“ poznámka o tom, že občané platí daně jako ovce, ale Romové se jim při tom smějí do očí.

loading...

Podívejte se na video, jak jménem Úsvitu bráním ve Sněmovně slušné občany ČR proti těm nepřizpůsobivým. A opravdu této vládě nerozumím…

Zdroj: EUportal.cz

loading...