Je Martin Fendrych nenapravitelný pomýlenec? Ne, jen deviantní a prodejná presstitutka

Komentátor Aktuálně.cz Martin Fendrych je nenapravitelný pomýlenec. Ukazuje se to v témě každém jeho publikovaném textu. Na Slovensko se nevrátil žádný středověk. A pochybuji, že tam chce někdo zavírat homosexuály zavírat do koncentračních táborů či co to ten nebožák naznačuje. Pouze tam proběhne referendum, kde občané dostanou tři otázky, ke kterým se mohou svobodně vyjádřit.

Martin Fendrych

Martin Fendrych

Pokud to pan Fendrych netuší, tak referendum se občas v demokratické společnosti prostě koná. Osobně bych na všechny tři otázky odpověděl kladně. Jsem pro, aby homosexuálové nemohli adoptovat děti. Jsem pro, aby se svazek dvou osob stejného pohlaví nenazýval manželstvím. Jsem rovněž pro, aby si mohli rodiče sami rozhodnout, jestli bude jejich dítě navštěvovat hodiny sexuální výchovy.

Nemyslím si, že tam jde o víru či právě nějaký středověk. Píšu to jako ateista. Nemám nic proti homosexuálům. S několika jsem pracoval a nedívám se na ně jako na někoho odlišného či méněcenného. Jen si prostě myslím, že jisté tradice a přírodní zákonitosti by se neměly porušovat ani ve dnešní „super cool moderní době“. Ať spolu žijí, ale pardon, manželstvím by to stát oficiálně nazývat neměl. Adopce jsou pro mě jasné. Rodiče jsou otec a matka. Nikoli dva tátové nebo dvě matky. Bílá je bílá a černá je černá. S tím „pokrokoví“ marxisté a sluníčkáři nic neudělají. Ani kdyby se třeba 100x přetrhli. Trvám si rovněž na tom, že o dětech by měli rozhodovat jejich rodiče a nikoli stát.

Jsem proto homofob, tmář a chci snad zpět vrátit středověk?

Zdroj: ePortal.cz