To co prohlásil duševní gigant od Zelených pomatenců Martin Škabraha, nejde snad ani komentovat. Týká se to práva šária a České republiky

Filozof, pedagog a publicista Martin Škabraha ze Strany Zelených tvrdí v rozhovoru pro Parlamentní Listy, že prý šaría je v omezené míře akceptovatelná. Umí si prý představit, že by se to mohlo týkat třeba manželství, rozvodů nebo dědictví… Pan filozof nejspíš žertuje. Zcela veřejně souhlasí s tím, aby uvnitř českého právního řádu vznikaly nějaké další systémy, které by s ním byly v přímém rozporu.

Martin Škabraha - Zelený duševní gigant | Foto: ceskatelevize.cz

Martin Škabraha – Zelený duševní gigant | Foto: ceskatelevize.cz

Tady se velmi dobře ukazuje, že největší hrozbou pro Evropu nejsou samotní muslimové (byť je třeba je kritizovat naprosto stejně). Ti jen zkouší, co si mohou dovolit. Takové jednání je normální a člověku tak nějak vlastní.

Největším zlem jsou multikulti naivkové, sluníčkáři a členové Strany Zelených typu Škabrahy. Lidé odtržení od reality, kteří znají život jen z knížek. Řada z nich má patrně mnoho mindráků, počínaje komunikačními problémy s okolím a konče s navazováním partnerských vztahů. Přesto nám chtějí tito novodobí marxisté určovat, jak bychom my ostatní měli žít. Zaměřme tedy pozornost více na ně. Oni jsou pravou podstatou všech problémů. Pokud budou eliminování oni, můžeme se vydat správným směrem.

Zdroj: ePortal.cz