Toto zařízení je určeno proti českým cikánům!

Jestli myslíte, že vás už nic nemůže překvapit, můžete být na omylu. Das gerät gegen Tschechische zigeunen! Tento nápis jsem si asi před dvěma lety přečetl v Lidlu na Budapesterstrasse v Drážďanech a zblízka jsem si prohlížel menší krabici, v níž se skrývalo bílé světlo. Velice podobné přídavné couvací lampě, prodávané s síti tehdejších prodejen Mototechna před třiceti lety. Tehdy na Škodovky a Žigulíky. Jen tohle světlo je plné diod a má napájení z elektrické sítě. Zaujalo mne to a tak jsme se šel zeptat obsluhy tohohle supermarketu, cože to tu mají. Prodavač se zhrozil a dušoval se, že že to tam dal nějaký šprýmař. Pravdou je, že nápis byl napsán na stránce vytržené z bloku a jen fixou. Asi někdo, komu leží cikáni v žaludku, dodal prodavač. A protože mi nebyla jasná funkce toho přístroje/gerätu a prodavač měl čas, tak mi to vysvětlil.

Chudáčci - je to námaha tahat se s tolika zlatem

Chudáčci – je to námaha tahat se s tolika zlatem

Lampa po zapojení do sítě různobarevně poblikává a simuluje televizi. Z ulice to nepoznáte. Prodavač také připustil, že vloupání do bytů v příhraničních regionech a samotných Drážďanech mají často na svědomí cikánské gangy bytových zlodějů a vede se o tom celkem solidní policejní statistika. A že se nediví, že sem tu čmáranici někdo dal. A protože se mi to zařízení libilo, koupil jsem si ho taky. Ne kvůli Romům, ale kvůli zlodějům obecně. A skoro půl roku jsem ho měl zapnuté, kdykoli jsem neměl být několik dní doma.

Toto zařízení je určeno proti českým cikánům!

Zvenku to opravdu nepoznáte a celá ta věc spotřebuje pár wattů. A dá se naprogramovat na libovolné časy vypnutí.

Dnes už ho nepotřebuji. Od doby co jsem se přestěhoval, bydlím ve věžáku plném policistů, ale přesto ho mám pěkně v krabici. Může se za čas hodit.

Nemějme Němce za prvoplánové rasisty. Historie tento národ od časů druhé světové války poučila a dnes se s anticikánstvím, nebo antisemitismem v německu prakticky nesetkáte.

A tohle zařízení se tu opravdu prodává kvůli zlodějům. Minulý týden mne mile překvapilo, když jsem zjistil, že to samé se už začalo prodávat i v příhraničním Děčíně. Zkuste si taky bydlet v Děčíně.

Ten fixou psaný nápis ale svědčil o něčem jiném. O tom, jakou máme v Německu díky našim Českým Romům pověst.

Ono se říká že na všem je něco pravdy. Kdyby se v příhraničních oblastech Německa nerozmáhala takle trestná činnost Českých občanů Romského původu, tak by to místní asi nepálilo. Dokonce i politik Stanislaw Tillich před loňskými volbami zařadil tohle téma do obsahového mixu témat pro volby. Asi naši Romové obyčejné Němce hodně trápí, když dali Saskému rodákovi Tillichovi ve volbách tolik hlasů.

Asi nás to naše věčně ukřivděné, rasismem se neustále ohánějící a nekonečně se rozpínající etnikum v Německu moc dobře nereprezentuje. Zejména ne, když začalo platit následující pravidlo.

„Toto zařízení je určeno (nikoli proti zlodějům ale) proti českým cikánům!

Je určeno proti českým cikánům!

Zdroj: Blog autora