Pozvánka na XV. Hovory na pravici pořádané Akcí D.O S.T. na téma Genderová válka proti rodině

Jménem svým, redakce, Akce D.O.S.T., Národní demokracie a všech hostů XV. Hovorů na pravici Vás srdečně zvu na v pořadí již patnácté Hovory na pravici, které se uskuteční v pondělí 16. února od 17 hodin v Praze na Novotného lávce. Jak je z uvedené pozvánky zřejmé, budeme se zabývat otázkou dopadu genderové ideologie na rodinu. Jsme velice rádi, že naše pozvání přijali čtyři významní prorodinní aktivisté. Jste srdečně zváni, pokud Vám není osud tradiční rodiny lhostejný.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Náš ruský host Alexej Komov pohovoří o krocích současné ruské administrativy při obraně rodiny před negativními vlivy, přicházejícími z liberálních zemí Západu, Marek Michalčík zhodnotí přípravu a výsledky slovenského referenda o manželství (podrobněji zde), Radim Ucháč z českého Hnutí pro život se zamyslí nad tím, jak umělé potraty deformují identitu nejen mužů a Antonio Brandi z Říma nám promítne a okomentuje děsivé ukázky z italských učebnic pro základní školy.

Pozvánka na přednášku na téma: Jak Rusko čelí krizi rodiny

V návaznosti na pražské Hovory se pod hlavičkou Akce D.O.S.T. uskuteční v Ostravě v úterý 17. února od 17.30 h také veřejná přednáška Alexeje Komova, věnovaná rodinné politice současného Ruska a dalším aktuálním tématům, podrobnosti zde.

hovory_XV