Tak to je už maras. Podívejte se kolik bere propagátor cikánského rasismu na výplatu

Když se podíváme na profil ředitele „Agentury pro sociální začleňování“ pana M. Šimáčka, pak se nás musí zmocnit smutek. Podle jeho vlastních slov se tento od pohledu asi 40. ti letý muž celý život věnuje „začleňování“. Nejprve prý překládal pro imigranty v Anglii, pak „začleňoval“ ve zpravodajské agentuře „člověk v tísni“ a teď je ředitelem agentury, která má dokonce slovo začleňování v názvu.

cikánský vzkaz většině

cikánský vzkaz většině

Je skutečně politování hodné, že jako dospělý člověk nikdy nepoznal skutečnou práci. Práci, kde musí člověk nabízet služby, nebo zboží o které je mezi lidmi skutečný zájem. Bojovat s konkurencí, či mít odpovědnost za podřízené a jejich mzdy. Prostě pracovat v soukromém sektoru jako většina normálních Čechů. Nic takového se tomuto pánovi evidentně v životě nepřihodilo… V souvislosti s tím se ke mě dostala informace, potvrzená jeho současným zaměstnavatelem (Úřad vlády CR) o jeho loňském platu za ředitelování této „agentuře“. Ten činil přesně 872 236 kč hrubého, tedy 72 686 měsíčně. Z toho odměny byly 173 000 Kč. To není rozhodně málo, navíc z daní normálně pracujících Čechů. Stát ty daně vybral a neopravil z nich někde cestu, nebo nekoupil nové postele do nemocnice v Liberci, ale dal je p. Šimáčkovi na „začleňování“.

Proto si musíme klást otázku, co takové lidi vede k tomu, že se nevydají na životní dráhu většiny dospělých lidí a neživí se poctivou prací?

Idealismus a snaha pomoci potřebným? To by ale přece dělal člověk takovou práci ve svém volném čase a zdarma… a to případ p. Šimáčka není! Kdo chce pomáhat druhým a být za to placen, ten by měl jít pracovat do zdravotnictví…. jinak v tom žádný idealismus není!

Extremistická levicová ideologie multikulturalismu a nenávist k vlastní kultuře a zemi?Podle textů tohoto pána na jeho blogu by to tak asi být mohlo. Tak se dočteme například pozoruhodné „pravdy“, že multikulturalismus v Evropě je „úspěch“. Těžko lze hádat, podle čeho to p. Šimáček soudí… snad podle věznic plných emigrantů, či nárůstu muslimských teroristických činů….?

Snaha mít příjemné a bezproblémové zaměstnání? Plat 72 tisíc měsíčně je za „práci“ v de facto neziskovce velmi luxusní. Jak se asi poměřuje výsledek práce pana Šimáčka, že mohl dostat odměnu 173 000 Kč? Podle toho, kolik utratil z našich daní? Nebo kolik „začlenil“ Romů? Vždyť platy v oblastech, kde tato povedená „agentura“ působí jsou hluboko pod průměrnou mzdou a často pouze kolem 10 tisíc měsíčně. Jak se asi na tuhle novinku bude tvářit etnicky bílá rodina na Frýdlantsku, nebo v Ostravě? Kde jí každý den ztrpčují život nepracující Cikáni na dávkách podporovani právě onou „začleňovací“ agenturou? Kde se oba rodiče musí každý den ohánět, aby platili polovinu svého platu na daně, které spotřebují pro sebe tihle páni Šimáčkové a jemu podobní?


Soudný člověk si z výše uvedeného udělá obrázek sám, co asi vedlo pana Šimáčka k jeho „životní začleňovací pouti“. Ten samý soudný člověk si také položí otázku, zda skutečně ke svému životu potřebuje onu agenturu a jí podobné „parazitující neziskovky“ na jeho práci a životě. Zda to potřebuje naše země? Odpověď je NE. Proto je na čase se jich na trvalo zbavit. Bez těchto požíračů našich daní a otravovatelů naších životů bude v naší zemi mnohem lépe. Budeme moci snížit daně, nikdo nás nebude terorizovat multukulti nesmysly.

Pan Šimáčkovi jistě prospěje, když se konečně zařadí do normálního života běžných pracujících. Třeba zjistí, že by z něj byl dobrý taxikář, nebo kuchař a bude nám jednou vděčný. On pocit, že děláte něco skutečně užitečného a nejste parazit na práci ostatních, je velmi hřejivý, ale sám na to asi v začleňovací agentuře nepřijde….tak mu v tom pomozme a odstřihněme je od našich peněz. Pojďme do otevřeného střetu s touhle novou politickou třídou různých neziskovkářů, EU byrokratů, politicky korektních novinářů a jiných parazitů. Naše děti a naše země si to zaslouží!


Zdroj: ePortal.cz