Jakub Janda: Vy jste zcela politicky irelevantní

Dnes (16. 2.) mám šťastný den. Spíše jsem čekal štěstí tento pátek, tedy pátek 13. a byl to šťastný den, ovšem pocit absolutního štěstí jsem prožil až dnes, jelikož jsem byl představitelem Evropských hodnot, panem Jakubem Jandou, označen za politicky zcela irelevantního. A to od představitele Agenta cizí státní moci je pochvala opravdu obrovská. Proč? Protože jen oni vědí, co je politicky relevantní a co je irelevantní. Ti z Evropských hodnot.

Jakub Janda český jidáš v žoldu EU, takový prounijní agitátor

Jakub Janda český jidáš v žoldu EU, takový prounijní agitátor

Právě v těchto okamžicích je tomu více jak rok, co jsem se rozhodl, že se nebudu v žádném případě již nějak politicky angažovat; neznamená, že nepřijmu nabídku být na kandidátce nějakého politického subjektu, to je občanská angažovanost, nikoliv politická, členové strany dělají politiku a bezpartijní kandidát na jejich kandidátce, se buď ztotožní, či nikoliv. A právě před rokem jsem se rozhodl, že se budu svému projektu mediální skupiny věnovat naplno.

Další články k tématu

Vyplatilo se. Mediální skupina roste raketovým tempem. Pravidelných čtenářů přibývá a ekonomicky je projekt samostatně bez finančních příspěvků zvenčí soběstačný. Na kafe taky zbude. Tak proto si mohu dovolit ten luxus být politicky irelevantní. Nadávají ji mi zleva, nadávají mi zprava a tak to má být. To je ta nejlepší pochvala, že člověk něco dělá dobře. Pokud se o někom nemluví, tak jako by ani nebyl.

Takže ještě jednou děkuji, pane Jando, že jste mne označil za politicky irelevantního, jelikož takovým ve Vašich očích být chci. Víte, já se uživím sám, ale Vy žebráte o peníze, ze kterých jste živ a za ty prodáváte svou duši. Já tu svou vlastním stále, já nebudu překvapen a pro mne nedorazí žádný Mefisto, až bude den zúčtování.