Sundejte toho Havla a to hned!

Václav Havel navždy! … snad chybí už jen to hořce známé: … a na věčné časy! Máme „po Havlovi“ letiště, náměstí, uličky, lavičky… co tak ještě dvacetimetrovou sochu na Letné? Nemuselo by se dlouho vymýšlet, kolem podstavce by byli zástupci lidu, cinkající klíčema. Václav Havel snad nikdy z medií nezmizí. Je v nich poslední dny pro změnu díky komunistce Martě Semelové, známé mimo jiné z uctívání Klementa Gottwalda. Semelová paradoxně požaduje sundání Havlova portrétu z Národního muzea a přitom , právě díky Havlovi je „rudá Marta“ dnes v KSČM a může pod její rudou hvězdou oslavovat stalinisty a vrahy. Byl to totiž právě Havel, kdo se zasadil o to, aby komunisté se svojí zrůdnou minulostí a přetrvávající ideologií nebyli zakázání. Zřejmě proto, abych ochráníl sebe a k tomu své kamarády z disentu, mnohdy bývalé komunisty.

Havel - Lidská zrůda

Havel – Lidská zrůda; Semelová je mu rovná

Ten Havel, který se omlouval Sudetským Něcům, Havel, který si spolu s knížetem nechal „ušít“ restituce na míru, pak schvaloval „humanitární“ bombardování, sliboval, že bude prezidentem jen do prvních svobodných voleb a byl jím čtyřikrát.. Havel, jež zřejmě za slib, že komunistická strana nebude zrušena, že komunistům zůstane ekonomická moc, byl za odměnu zvolen jednomyslně komunistickým Federálním shromážděním prezidentem. A byli to zejména komunisté a svazáci, jež pak rozkradli tuto zemi. Havel je dnes „uctívám“ přejmenováním čehokoli, stavěním laviček za statisíce. Laviček, systematicky ničených bezdomovci, popíjejícími na nich krabicové víno. Inu, uctění památky jak vyšité.

Jestliže si majitel památkově chráněného domu chce přivydělat na jeho údržbu tím, že přes jeho fasádu vyvěsí reklamu, není mu to povoleno. Na Muzeu to ale nevadí. Tak, co tak ještě nějakým hadrem s Havlovým portrétem obalit Svatovítskou katedrálu a na její věži rozsvítit červené srdíčko? Nebo postavit dvacetimetrovou sochu na Letné? Fenič by to jistě prosadil. Byly by opět statisíce podpisů pod jeho peticí? Srhl se pokřik proti Semelové, protože prý požaduje stažení bilbordu, který uctívá památku Václava Havla a sametové revoluce. Strhl by se stejný pokřik, kdyby ten požadavek vyslovil nekomunistický poslanec? Vždyť, až mne z toho mrazí, ona ta Semelová má pravdu.

Jak může kus hadru uctít památku člověka, jež nebyl tím, za koho je vydáván? Jak může ten hadr uctívat „sametovou revoluci“, když žádná nebyla? Vždyť to byl dlouhodobě připravovaný podvod.

Vážený Magistráte: Sundejte toho Havla a to hned!

Zdroj: Blog autora